علی کفاشیان: حیدر بهاروند جانشین تاج خواهد شد

منبع: عصر ایران

21

1398/10/8

22:41


علی کفاشیان: حیدر بهاروند جانشین تاج خواهد شد

علی کفاشیان، نایب‌رئیس پیشین فدراسیون فوتبال، گفت: طبق اساسنامه نایب‌رئیس اول فدراسیون فوتبال باید جانشین رئیس فدراسیون شود اما چون فدراسیون نایب‌رئیس اول ندارد حیدر بهاروند، که هم رئیس سازمان لیگ است و هم نایب‌رئیس دوم فدراسیون، جانشین مهدی تاج خواهد شد.

علی کفاشیان، نایب‌رئیس پیشن فدراسیون فوتبال، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین درباره استعفای مهدی تاج از ریاست فدراسیون فوتبال گفت: مهدی تاج زحمات زیادی برای فدراسیون فوتبال کشید اما سلامتی ایشان از هر چیزی مهم‌تر بود و امیدوارم که هرچه سریع‌تر سلامتی خودشان را به دست بیاورند.

او درباره جانشین مهدی تاج هم گفت: طبق اساسنامه نایب‌رئیس اول فدراسیون فوتبال باید جانشین رئیس فدراسیون شود اما چون فدراسیون نایب‌رئیس اول ندارد، حیدر بهاروند، که هم رئیس سازمان لیگ است و هم نایب‌رئیس دوم فدراسیون، جانشین مهدی تاج خواهد شد. البته هیات‌رئیسه فدراسیون تصمیم نهایی را خواهد گرفت.

رئیس سابق فدراسیون فوتبال درباره برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال هم گفت: اردیبهشت‌ماه زمان برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال است اما مجمع فدراسیون فوتبال می‌تواند درخواست برگزاری انتخابات پیش از موعد بدهد. شرایط فدراسیون اکنون به گونه‌ای است که می‌شود انتخابات را زودتر برگزار کرد.

او در پایان گفت: کاندیداهای ریاست فدراسیون باید مشخص شوند. بعد از تأیید صلاحیت کاندیداها مجمع برگزار می‌شود و انتخابات فدراسیون هم برگزار می‌شود.

مطالب مشابه