تنها دلخوشی این روزهای هواداران آرسنال (عکس)

منبع: ورزش 3

30

1398/10/8

22:43


پیر آمریک اوبامیانگ، ستاره گابنی آرسنال امشب نیز موفق به گلزنی برای تیمش شد.

 

به گزارش "ورزش سه"، آرسنال عصر امروز و در دیداری عجیب در شرایطی مغلوب چلسی شد که با گل دقایق ابتدایی پیر آمریک اوبامیانگ در آستانه کسب پیروزی بود، اما دو اشتباه مهلک برند لنو در دقایق پایانی باعث شد توپچی ها دو بار دروازه خود را باز شده ببینند و در نهایت دربی را به رقیب دیرینه واگذار کنند. اما در این روزهای تلخ آرسنال و در شرایطی که این تیم برای اولین بار از دسامبر سال 1959 در چهار بازی متوالی خانگی مغلوب شده، شاید درخشش پیر آمریک اوبامیانگ تنها دلخوشی هواداران این تیم باشد.

 

از زمان اولین بازی در لیگ برتر بعد از انتقال زمستانی در فوریه 2018، پیر آمریک اوبامیانگ بیش از هر بازیکن دیگری در این رقابت ها موفق به گلزنی شده و طی این مدت 45 گل به ثمر رسانده است. در این فاصله زمانی جیمی واردی و محمد صلاح با 44 گل در رتبه دوم قرار دارند.

 

البته به نظر می رسد حفظ همین پیر آمریک اوبامیانگ نیز برای آرسنال کار آسانی نباشد. نتایج ضعیف این تیم و احتمال نه چندان زیاد کسب سهمیه لیگ قهرمانان باعث شده در هفته های اخیر اخبار زیادی در مورد تمایل اوبامیانگ به جدایی در پایان فصل منتشر شود و باید دید آیا این ستاره گلزن حاضر به تحمیل این شرایط در ماه های آینده خواهد بود یا خیر.

 

تنها دلخوشی این روزهای هواداران آرسنال (عکس)

 

تنها دلخوشی این روزهای هواداران آرسنال (عکس)

 

تنها دلخوشی این روزهای هواداران آرسنال (عکس)

مطالب مشابه