آخرین وضعیت نقل و انتقالات میلان؛ قول مالدینی به ابراهیموویچ برای تقویت تیم

منبع: طرفداری

59

1398/10/8

22:49


آخرین وضعیت نقل و انتقالات میلان؛ قول مالدینی به ابراهیموویچ برای تقویت تیم

فابیو بورینی و ریکاردو رودریگز، در آستانه جدایی از میلان قرار دارند.

طرفداری- این روزها اکثر رسانه های ایتالیایی، شروع به گمانه زنی و حدس خریدهای بعدی روسونری می کنند و باور دارند پیوستن زلاتان به میلان، تنها نقطه آغازین کار بود.

ویتو آنجله، خبرنگار نزدیک به باشگاه میلان، در گزارشی اختصاصی از قول‌های پائولو مالدینی به زلاتان ابراهیموویچ پرده برداشته است. گفته می شود به زلاتان گفته شده کنترل کامل رختکن را برعهده بگیرد. پیش از این برخی بازیکنان میلان، حتی در صورت شکست هم، با جت های اختصاصی به مهمانی و جشن می رفتند اما زلاتان در رختکن این مسئولیت را برعهده خواهد داشت تا تعداد این اتفاقات کم شود. دیگر قولی که زلاتان از مسئولین میلان گرفته، تقویت بیشتر تیم بوده است. طبق خبری که در این گزارش آمده، از جذب یک هافبک شماره 10 گفته است.

همچنین جانلوکا دی مارتزیو، در گزارش خود به این موضوع اشاره کرده است. در خط هافبک، به نظر می رسد میلان دنبال بازیکنی با ویژگی های نمانیا ماتیچ نیست و این بازیکن برخلاف گزارش های اخیر، در برنامه های روسونری جایی ندارد. در خصوص خروجی ها، باشگاه واتفورد اولین تماس را برای جذب ریکاردو رودریگز برقرار کرده و همچنین فابیو بورینی، بسیار به باشگاه جنوا نزدیک است.

مطالب مشابه