پاتریک کلایورت: جدایی آلنیا از بارسلونا می‌تواند به سود ریکی پویگ باشد

منبع: طرفداری

59

1398/10/8

23:17


پاتریک کلایورت: جدایی آلنیا از بارسلونا می‌تواند به سود ریکی پویگ باشد

کلایورت حرف‌هایش درباره پویگ را شفاف سازی کرد.

طرفداری - پاتریک کلایورت، مدیر تیم‌های پایه بارسلونا از وضعیت تیم‌های پایه این باشگاه گفت.

به گزارش موندو دپورتیوو، کلایورت که زمانی در خط حمله کاتالان‌ها می‌درخشید، حال سمت مهمی در کادر مدیریتی لاماسیا دارد که تصمیماتش تاثیر قابل توجهی بر آینده تیم اول خواهد گذاشت. اخیرا او به نوعی با ریکی پویگ درگیری لفظی پیدا کرد. جایی که گفت پویگ باید به تیم دیگری قرض داده شود اما این هافبک آینده دار با تاکید بر تمایلش به ماندن در بارسا، جمله معناداری گفت و از رده بالاتری که آبیدال نسبت به کلایورت دارد، حرف زد.

پاتریک کلایورت می‌گوید:

به نظرم جدایی آلنیا از بارسلونا می‌تواند به سود ریکی باشد. گرچه همه چیز به مربی بستگی دارد. در مصاحبه قبلی‌ام نگفتم ریکی تحت هر شرایطی از بارسلونا برود ولی خب وقتی جایی برای شما وجود ندارد، شاید بهتر است به فکر جای دیگری باشید. همه بازیکنان تیم‌های پایه دوست دارند برای تیم اول بازی کنند ولی باید شرایط و منافع فردی خود را هم در نظر بگیرند. از نظر من برای پیشرفت کردن به یک تیم دیگر رفتن، گزینه بدی نیست.

وضعیت تیم جوانان و جدایی برخی ستاره‌ها؟ وقتی بازیکنی خواهان جدایی باشد، چه کاری از دست من برمی‌آید؟ با همه بازیکنان صحبت کرده‌ام. این واقعیت دارد که برخی در مسیر جدایی قرار دارند. حذف تیم جوانان از لیگ قهرمانان اروپا ضربه بسیار بدی به ما زد. مربی تیم را هم عوض کردیم ولی این برای حذف نشدن، کافی نبود.

مطالب مشابه