با اشتباه کابینه؛ آدرس مسکونی هزار نفر از مشاهیر بریتانیارا لو رفت!

منبع: سینما پرس

32

1398/10/8

23:24


سینماپرس: دولت بریتانیا به اشتباه آدرس محل سکونت بیش از هزار نفر از هنرمندان، سیاسیون و افراد مشهور بریتانیایی را منتشر کرد.

مشاهیر هنری بریتانیا

سینماپرس: دولت بریتانیا به اشتباه آدرس محل سکونت بیش از هزار نفر از هنرمندان، سیاسیون و افراد مشهور بریتانیایی را منتشر کرد.

به گزارش سینماپرس به نقل از هالیوود ریپورتر، کابینه بریتانیا به اشتباه آدرس محل سکونت بیش از هزار نفر از مشاهیر هنری، سیاسی و اجتماعی را در اینترنت منتشر کرد.

کابینه بریتانیا به رسم هر سال، فهرستی از مشاهیر هنری، سیاسی و اجتماعی را  که در حیطه کاری خود خدمتی قابل توجه انجام داده‌اند را در روزهای منتهی به آغاز سال نو مسیحی منتشر می‌کند. امسال به همراه این فهرست اشتباها آدرس محل سکونت این افراد نیز منتشر شد که با واکنش‌های شدیدی از جانب سلبریتی‌هایی که آدرسشان منتشر شده، مواجه شده است.

این فهرست شامل کارگردانان فیلم برنده اسکار، سیاستمداران ارشد و دیپلمات ها، ورزشکاران محبوب و افراد در نقش های حساس دفاعی بود.

مقامات انگلیس پس از انتشار اشتباه آدرس‌های خانه بیش از ۱۰۰۰ نفر که افتخارات ویژه از جمله خوانندگان التون جان و الیویا نیوتن جان را دریافت کرده اند عذرخواهی کرده‌اند.

این آدرس‌ها اواخر روز جمعه حدود یک ساعت به اشتباه بصورت آنلاین منتشر شد که دفتر کابینه پیام تبریک سال نو را برای مشاهیر بریتانیایی منتشر کرد.

دفتر کابینه در بیانیه‌ای گفت: این اطلاعات در کوتاه‌ترین زمان ممکن حذف شدند. ما از همه کسانی که از این اشتباه متاثر شده‌اند عذرخواهی می‌کنیم و در حال بررسی این مسئله هستیم.  مقامات گفتند که در مورد این اشتباه با افراد تماس گرفته می‌شود.

دفتر کمیساریای اطلاعات گفته است که در واکنش به گزارش لو رفتن اطلاعات شخصی و فهرست اسامی تبریک سال نو که از سوی دفتر کابینه صورت گرفته در حال تحقیق است و به دلیل نقض حریم خصوصی می‌تواند متحمل جریمه شود.

دفتر کابینه انگلیس فهرستی از افرادی که برای شایستگی، خدمت یا شجاعت در سال دو بار افتخار دریافت می‌کنند، منتشر می‌کند: این اسامی اندکی قبل از عید سال نو و اولین شنبه ماه ژوئن که روز تولد ملکه الیزابت دوم است به طور رسمی منتشر می‌شوند.

«سم مندس» کارگردان برنده اسکار، سم مندز با فیلم‌های «زیبای آمریکایی» و «جیمز باند» به شهرت رسید. «استیو مک‌کوئین» کارگردان فیلم «۱۲ سال بردگی»، برنده اسکار بهترین فیلم و «التون جان» خواننده مشهور بریتانیایی که دارنده لقب «سِر» نیز هست در این فهرست دیده می‌شوند.

مطالب مشابه