مرادی: هواداران حمایت کنند، افاضلی موفق می‌شود

منبع: ورزش 3

16

1398/10/8

23:41


مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی می‌گوید با تلاش همه جانبه برای حل مشکلات این باشگاه اقدام خواهد کرد.

مرادی: هواداران حمایت کنند، افاضلی موفق می‌شود

به گزارش "ورزش سه"، پارس جنوبی جم بعد از مدت‌ها با انتخاب هومن افاضلی به عنوان سرمربی جدید از بلاتکلیفی فنی در آمد. اگرچه این باشگاه با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند اما مراد مرادی مدیرعامل موقت باشگاه تلاش می‌کند تا امور را مرتفع سازد.


مرادی در گفت و گو با خبرنگار ما درباره انتخاب هومن افاضلی به عنوان سرمربی پارس جنوبی و انتقادهایی که به حضور این مربی شده ، بیان کرد: واقعیت این است که ما برای سپردن هدایت تیم دنبال یک مربی نامدار بودیم. از این رو با گزینه‌های متعددی مذاکره کردیم اما هرکدام به دلایلی از حضور در شهرستان جم و قبول هدایت تیم سرباز زدند. برای نمونه باید عرض کنم که ما با آقایان منصوریان، ویسی و چند مربی صاحب نام دیگر صحبت کردیم ولی متاسفانه این عزیزان به دلایلی که برای خودشان مهم بود پیشنهاد ما را قبول نکردند.


وی ادامه داد: در چنین شرایطی ما باید مربی‌ای را انتخاب می‌کردیم که از نظر دانش فوتبالی در سطح بالایی باشد. یک راه این بود که به سراغ مربیان جوان که فوتبالیست‌های قدرتمندی بودند برویم. اتفاقا قصدمان هم همین بود و با یکی از مربیان جوان و ارزشمندمان وارد مذاکره شدیم اما جو عمومی بدی ایجاد شد و تصمیم گرفتیم به سراغ کسی برویم که سابقه مربیگری در لیگ برتر و تیم‌های ملی را داشته باشد.


مدیرعامل موقت پارس جنوبی همچنین گفت: آقای افاضلی شخصیت والایی دارد. من چند باری که با ایشان صحبت کردم، متوجه شدم بسیار انسان صادق و مرد وارسته‌ای است. از نظر فنی نیز ایشان جزو مربیان خوب ما است که سابقه سرمربیگری تیم ملی امید و چند تیم لیگ برتری و لیگ یکی را دارد. با توجه به شرایطی که داشتیم به ایشان اعتماد کردیم و من شک ندارم او در پارس جنوبی فرصت مناسبی خواهد داشت تا توانایی‌های فنی اش را یکبار دیگر نشان بدهد.


مرادی درباره پنجره نقل و انتقالاتی بسته پارس جنوبی تاکید کرد: رایزنی‌ها در این خصوص را شروع کردیم. مشغول تماس گرفتن و مذاکره با طلبکاران هستیم تا آنها را راضی کنیم. امید داریم طی روزهای آینده بتوانیم با طلبکاران به وضعیت خوبی برسیم و شرایط را سرو سامان بدهیم. امیدوارم فدراسیون فوتبال و طلبکاران باشگاه هم کمک کنند تا مردم عزیز و خونگرم جم بیشتر از این آزرده خاطر نشوند.


وی در خصوص آینده پارس جنوبی افزود: تمام هدف ما از ابتدای فصل این بوده که در لیگ برتر باقی بمانیم. خوشبختانه با تلاش‌هایی که آقای کمالوند و کادرفنی ایشان از ابتدای فصل کشیدند اکنون شرایط خوبی در جدول داریم. ما از خطر سقوط تقریبا فاصله داریم و انشاالله با تقویت تیم در نیم فصل می‌توانیم این روند را حفظ کنیم و امتیاز پارس جنوبی را در لیگ برتر حفظ می‌کنیم.


مرادی در پایان اضافه کرد: ‌از هواداران عزیز پارس جنوبی می‌خواهم صبوری به خرج بدهند. ما شرایط سختی داریم و برای عبور از این وضعیت به حمایت و کمک هواداران نیاز داریم. انشاالله همه دست به دست یکدیگر بدهیم تا روزهای خوبی رقم بخورد. ما نیز هر کاری می‌کنیم تا نام شهرستان جم و مردم عزیز این خطه را سربلند کنیم.

مطالب مشابه