لمپارد: جنگندگی، دلیل پیروزی چلسی مقابل آرسنال بود؛ همیشه خودم را زیر سوال می‌برم

منبع: طرفداری

64

1398/10/8

23:49


لمپارد: جنگندگی، دلیل پیروزی چلسی مقابل آرسنال بود؛ همیشه خودم را زیر سوال می‌برم

فرانک لمپارد پس از پیروزی مقابل آرسنال در کنفرانس خبری پس از بازی شرکت کرد.

طرفداری- دو تیم آرسنال و چلسی از چارچوب هفته بیستم لیگ برتر مقابل هم قرار گرفتند که در پایان چلسی با حساب 1-2 برابر توپچی‌ها به پیروزی رسید. آبی پوشان لندنی که تا دقیقه 83 از حریف خود عقب بودند، با گل‌های جورجینیو و تامی آبراهام، 3 امتیاز شیرین این دیدار را برای خود کردند.

به گزارش فوتبال لندن، فرانک لمپارد پس از مسابقه به سوالات زیر پاسخ داد:

ترکیب اولیه اشتباه بود؟

فکر نمی‌کنم. فقط خواستم بیش‌تر فکر کنم و این مورد را برای خودم زیر سوال ببرم. مهم‌ترین موضوع، روحیه و شخصیت تیم است. آرسنال سریع‌تر بود. فقط درباره امرسون این طور نبود بلکه همه تحت تاثیر سرعت آرسنال بودند. نمی‌توانستم با صدا پیام خود را ارسال کنم و این به نوعی یک یادآوری بود. پس از آن بهتر شدیم و همه آن نیز درباره دفاع سه نفره نیست. آرتتا احمق نیست و دید که مقابل تاتنهام چگونه بازی کردیم.

کامبک چلسی

نمی‌خواهم بگویم تیم پر از روحیه بود اما نشانه خوبی از خود به نمایش گذاشتیم. بازی را بردیم و نیمه دوم کاملا متفاوتی را داشتیم. جنگیدن، شور و ذوق. به فشار آوردن ادامه دادیم و در نیمه دوم کنترل بازی را در دست داشتیم. مشکل ما در خانه نیز همین مسئله است. اشتباه می‌کنیم و به دنبال آن گل می‌خوریم. در صورتی که باید به خود باور داشته باشیم. 

 عکس‌العمل بازیکن‌ها در بین دو نیمه

عکس‌العمل بازیکنان را دوست داشتم. چیزی هست که باید همین طور باشد. از نفرات اصلی نمی‌خواهید که فقط در زمین حضور داشته باشند. نمی‌توانید به چنین ورزشگاهی بیایید و به نتیجه نگرفتن فکر کنید. باید این را از خود نشان می‌دادیم. در بین دو نیمه صحبت‌های بازیکنان کمی با عصبانیت همراه بود که به نظرم مسئله خوبی است.

لحظه بزرگی برای بازیابی روحیه تیم بود؟

اگر همین طور ادامه دهیم، نقطه بازگشت خوبی برای ما خواهد بود. امروز برای جنگندگی خود در مسابقه، پیروز شدیم. 

جورجینیو خوش شانس بود که اخراج نشد؟

می‌توانست کارت زرد دوم را دریافت کند و کمی در این صحنه خوش‌شانس بودیم. صحنه واضح نبود و بعضی اوقات شانس را خودتان ایجاد می‌کنید. 

تا به اینجا در چلسی، چیزهای جدیدی یاد گرفته‌ای؟

همیشه خودم را زیر سوال می‌برم. این روش‌ام است. همه چیز را زیر سوال می‌برم و نمی‌خواهم شخص دیگری روی آن اصرار کند. موضوع اینجاست که باید نزدیک کادر فنی تیم کار کنید. 

عملکرد لمپتی خوب بود. قرارداد او با باشگاه چگونه است؟

خواهیم دید چه پیش می‌آید. با باشگاه در حال مذاکره است و امیدوارم عشقی که به او داریم را در وجودش حس کند. در طی کلاس‌های مربیگری‌ام، در تمرین می‌دیدمش. تمرین‌های زیادی از او مشاهده کردم و قابلیت این را دارد که بعد جدیدی به بازی ما اضافه کند. 

گلزنی تامی مقابل شش تیم برتر برایش اهمیت داشت؟

قطعا برایش یک کمک خواهد بود. در بازی برابر تاتنهام جز گلزنی همه کار کرد. هر چقدر که پیشرفت کند، می‌توانیم چیزهای بیش‌تری در بازی‌اش ببینیم. این خوبی تامی است که هیچ وقت در محوطه جریمه دست‌پاچه نمی‌شود و دائما عطش گلزنی دارد. 

مطالب مشابه