جزئیات فوت مامور نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد

منبع: رکنا

20

1398/10/8

23:55


جزئیات فوت مامور نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش رکنا، سرهنگ کیقباد مصطفایی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ساعت 8:55 صبح امروز در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و دستگیری مجرمان سابقه دار، استوار دوم مرحوم حمید توحیدی از پرسنل زحمت کش و پرتلاش کلانتری 13 شهر یاسوج حین اجرای ماموریت متاسفانه دچار ایست قلبی شد.

وی افزود: حین گشت زنی ماموران کلانتری 13 در محدوده شهر مادوان، فرد متهمی با مشاهده ماموران به‌صورت پیاده اقدام به فرار کرد که این مامور وظیفه شناس، پس از طی مسافت حدود 50 متری، این فرد سابقه دار را دستگیر که در حین انتقال و دلالت به خودروی گشت، دچار ایست قلبی می‌شود.

مصطفایی ابراز کرد: با حضور به موقع عوامل اورژانس در محل و انجام معاینات اولیه، علایم حیاتی مشاهده نشد و عملیات CPR (احیا قلبی ، ریوی) نیز نتیجه‌ای در بر نداشته که مجدد با انتقال مامور نیروی انتظامی در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج، تلاش کادر درمانی مثمر ثمر واقع نگردید و استوار دوم حمید توحیدی، دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.

جانشین انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان ضمن عرض تسلیت به خانواده این همکار و همچنین مجموعه پرسنل انتظامی استان خاطرنشان کرد: کارکنان پلیس با تمام وجود برای تامین نظم و امنیت انجام وظیفه می‌کنند و در ایفای نقش و تکلیفی که بر عهده دارند سر از پا نمی‌شناسند.

به گزارش رکنا، مرحوم استوار دوم حمید توحیدی متولد سال 1370 بوده و یک فرزند 4 ساله نیز دارد.

مطالب مشابه