پیشنهاد 50 میلیون پوندی منچستریونایتد برای جذب مدافعان کناری کریستال پالاس

منبع: 90 تی وی

9

1398/2/26

14:54


دو مدافع کناری کریستال پالاس گزینه های مورد علاقه منچستریونایتد هستند.

پیشنهاد 50 میلیون پوندی منچستریونایتد برای جذب مدافعان کناری کریستال پالاس

دو مدافع کناری کریستال پالاس گزینه های مورد علاقه منچستریونایتد هستند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از میرر، منچستریونایتد خود را برای ارائه پیشنهادی 50 میلیون پوندی به کریستال پالاس جهت جذب دو مدافع کناری این تیم، آرون فن‌بیساکا و پاتریک فن‌آنهولت آماده می‌کند.

بعد از جدایی آنتونیو والنسیا از منچستریونایتد بعد از 10 سال، این تیم در بخش دفاع راست به یک مدافع نیاز دارد و فن‌بیساکا گزینه مورد علاقه سران یونایتد است. البته در این بخش، نام کیران تریپیر ستاره ملی پوش تاتنهام نیز مطرح شده است. در دفاع سمت چپ نیز جذب فن‌آنهولت در جهت ایجاد رقابت با لوک شاو، بازیکن فصل منچستریونایتد خواهد بود. 

قرارداد فن‌آنهولت 28 ساله با پالاس دو سال دیگر اعتبار دارد و سان از علاقه دو باشگاه ایتالیایی یوونتوس و رم به جذب این مدافع هلندی خبر داده است. فن بیساکای 21 ساله نیز مورد توجه برخی از باشگاه های بزرگ اروپایی بوده و پیش بینی می‌شود او در فهرست گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلیس برای بازی های مرحله نهایی لیگ ملت های اروپا در ماه ژوئن حضور داشته باشد. 

اوله گونار سولسشائر چندی قبل در گفت و گویی با شبکه اختصاصی منچستریونایتد، درباره اهداف این یاشگاه در بازار نقل و انتقالات تابستانی گفته بود که یونایتد به دنبال خرید ستاره ها نیست، بلکه می‌خواهد بازیکنانی جذاب برای هواداران را به اولدترافورد بیاورد. 

7712

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو