با تایید رئیس پورتو، کاسیاس در پایان راه

منبع: 90 تی وی

7

1398/2/26

15:11


رئیس پورتو اذعان کرده که تیمش باید به دنبال سنگربان جدیدی بگردد.

با تایید رئیس پورتو، کاسیاس در پایان راه

رئیس پورتو اذعان کرده که تیمش باید به دنبال سنگربان جدیدی بگردد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از آاس، دو هفته بعد از حمله قلبی ایکر کاسیاس و عمل جراحی، هنوز هیچ اعلامیه رسمی درباره آینده فوتبالی دروازه بان اسطوره ای فوتبال اسپانیا منتشر نشده است اما با صحبت های رئیس باشگاه پورتو، می‌توان اینگونه برداشت کرد که کاسیاس به پایان دوران فوتبالی خود رسیده است.

خورخه نونو پینتو داکاستا، رئیس باشگاه پورتو در گفت و گویی با اوژوگو با اعلام این نکته که تیمش اکنون دروازه بان شماره یکی برای فصل بعد ندارد، عملا بر بازنشستگی ایکر کاسیاس 37 ساله صحه گذاشته است:

ما اکنون با مشکل مواجه شده ایم. قرارداد کاسیاس به تازگی تمدید شده بود و نیازی به جذب دروازه بان نداشتیم. اما اکنون به نظر می‌رسد که باید به دنبال دروازه بان جدیدی باشیم، البته شرایط او را به دفت زیر نظر داریم.

اسطوره رئال مادرید در سال 2015 به پورتو پیوست. او از آن زمان تاکنون 156 بار برای پورتو به میدان رفته و دروازه خود را در 74 بازی بسته نگه داشته است. قرارداد کاسیاس با پورتو تا ژوئن 2020 تمدید شده بود که قابلیت تمدید برای یک سال دیگر را هم داشت.

کاسیاس در نخستین روز ماه می با حمله قلبی مواجه و به سرعت به بیمارستان منتقل شد. بعد از عمل جراحی که با قرار دادن یک استنت به پایان رسید، بسیاری از متخصصان بر این باور بودند که کاسیاس باید کفش های خود را بیاویزد. نلسون پولگا، پزشک تیم پورتو اما بعد از بهبود کاسیاس اعلام کرده بود که اکنون برای اظهار نظر درباره آینده فوتبالی کاسیاس زود است.

7712

مطالب مشابه