تاریخ انتشار اولین به‌روزرسانی بازی Dragon Ball Z: Kakarot مشخص شد

منبع: گیم فا

9

1398/10/24

11:41


تاریخ انتشار اولین به‌روزرسانی بازی Dragon Ball Z: Kakarot مشخص شد

تنها سه روز تا انتشار بازی جالب Dragon Ball Z: Kakarot باقی مانده است. استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) امروز در خبر خوبی اعلام کرد که یک به‌روزرسانی بزرگ نیز برای این بازی در دسترس قرار خواهد گرفت. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری Dragon Ball آشنایی دارند و نسخه‌های آن را برروی کنسول‌های مختلف تجربه کرده‌اند. Dragon Ball Z: Kakarot نام جدیدترین نسخه‌ی این بازی است که در تاریخ ۲۷ دی ۱۳۹۸ (۱۷ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. این بازی نسبت به نسخه‌های پیشین دارای کیفیت، مراحل و شخصیت‌های بیشتر است و همین موضوع احتمالا باعث استقبال خوب بازی‌بازان خواهد شد. چندی پیش تریلری از این بازی در خصوص سیستم پیشرفت شخصیت‌ها منتشر شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. اگر از دوست‌داران عناوین اکشن هستید، Dragon Ball Z: Kakarot را به هیچ وجه از دست ندهید.

طبق اخبار جدید استودیوی بندای نامکو، مطلع شدیم که نخستین به‌روزرسانی Dragon Ball Z: Kakarot در همان روز انتشار بازی در دسترس قرار خواهد گرفت. این به‌روزرسانی علاوه‌بر رفع باگ‌ها و مشکلات مختلف، آیتم‌های تازه‌ای را به بازی اضافه می‌کند. همچنین به گفته‌ی سازندگان، حجم این به‌روزرسانی در حدود ۱۱ گیگابایت خواهد بود. در صورت دریافت اخبار بیشتر در این زمینه، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو