ماد جدیدی برای Skyrim، سبک مبارزات Sekiro: Shadows Die Twice را به بازی اضافه می‌کند

منبع: گیم فا

24

1398/10/24

18:42


ماد جدیدی برای Skyrim، سبک مبارزات Sekiro: Shadows Die Twice را به بازی اضافه می‌کند

به تازگی مادی جدیدی برای بازی Skyrim ساخته شده است که در آن می‌توانید سبک مبارزات بازی Sekiro Shadows Die Twice را شبیه‌سازی کنید.

بازی Sekiro Shadows Die Twice یکی از بزرگ‌ترین عناوینی بود که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد و البته توانست جایزه‌ی بهترین بازی سال را نیز کسب کند. در کنار داستان و فضاسازی جالب، یکی از نقاط قوت بزرگ و شاید بزرگ‌ترین نکته‌ی مثبت این بازی را بتوان سبک مبارزات حساب شده و دقیق دانست. شما در این بازی با یک حرکت اشتباه به مرگ محکوم می‌شوید و با استفاده‌ی درست از مهارت‌هایتان، می‌توانید سخت‌ترین دشمنان را نیز از پای در اورید.

از طرفی دیگر، بازی Skyrim نیز یکی از برترین بازی‌های تاریخ است و برعکس عنوان مذکور، یکی از نقاط ضغف آن را می‌توان قسمت مبارزات آن دانست. اکنون، یکی از مادسازان خلاق توانسته است تا به واسطه‌ی یک ماد، سبک مبارزه‌ای بازی Sekiro Shadows Die Twice را به بازی Skyrim منتقل کند. شما به واسطه‌ی این ماد می‌توانید تیرهای دشمنان را با شمشیر منحرف کنید. نوار Posture در بازی Sekiro Shadows Die Twice اکنون به نوار استقامت در Skyrim ربط داده شده و حرکات شما، این نوار را تحت تاثیر قرار می‌دهد. باید دقت کنید که دفع کردن حملات دشمنان نیز در بازی به واسطه‌ی این ماد به وجود آمده که نوار استقامت آنان را خالی می‌کند. در صورتی که نوار استقامت دشمن خالی شود، برروی زمین می‌نشیند و شما امکان حمله به او را بدون مشکلی خواهید داشت.

همچنین جالب است که بدانید دشمنان شما نیز توانایی دفع حملات شما را دارند؛ پس باید مراقب باشید که خود زمین‌گیر نشوید. در ذهن داشته باشید که دفع به موقع حملات دشمن، نوار استقامت او را خالی می‌کند، ولی اگر در زمان‌بندی مشکل داشته باشید، خود به این مشکل دچار خواهید شد. با این حساب، شاید بتوان نام جدیدی برای این بازی انتخاب کرد: Elder Scrolls V: Skyrim Dies Twice.

در ادامه می‌توانید ویدئویی که از این ماد منتشر شده است را مشاهده کنید.

بازی Sekiro Shadows Die Twice برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را با عنوان «دوباره میازاکی، دوباره شاهکار | نقد و بررسی بازی Sekiro: Shadows Die Twice» مطالعه کنید. همچنین اگر برای رسیدن به پایان‌های متعدد این بازی به مشکل خورده‌اید، می‌توانید مقاله‌ی رقم زدن سرنوشت گرگ یک‌دست | نحوه دسترسی به پایان‌های مختلف Sekiro: Shadows Die Twice را نیز مشاهده کنید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو