بازی Marvel’s Avengers تاخیر خورد

منبع: گیم فا

19

1398/10/24

18:37


بازی Marvel’s Avengers تاخیر خورد

بازی مورد انتظار Marvel’s Avengers پیش از این قرار بود در ماه مه سال ۲۰۲۰ عرضه شود، اما امروز کریستایل داینمیکس (Crystal Dynamics)، توسعه‌دهنده‌ی این بازی، اعلام کرد که بازی با تاخیر در عرضه مواجه شده است.

Marvel’s Avengers تنها بازی مورد انتظار اسکوئر انیکس (Square Enix) نیست که امروز با تاخیر مواجه شده است. کریستال داینمیکس به تازگی اعلام کرد که این بازی با تاخیری تقریبا چهار ماهه مواجه خواهد و در تاریخ ۴ سپتامبر ۲۰۲۰ (جمعه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۹) برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. کریستال داینمیکس در این باره گفت:

وقتی تصمیم گرفتیم که نسخه‌ی خودمان از Marvel’s Avengers را برای شما عرضه کنیم، می‌خواستیم یک بازی با بخش داستانی درگیرکننده و جذاب، بخش چندنفره‌ی سرگرم‌کننده و پشتیبانی از محتوا تا سالیان آینده عرضه کنیم. به همین سبب، این زمان اضافه را صرف صیقل زدن بیشتر بازی و رفع ایرادهای آن می‌کنیم تا به استانداردهای بالایی که برای خودمان تعیین کرده‌ایم پایبند باشیم.

احتمالا این تاخیر برای بسیاری غافلگیرکننده نخواهد بود، چرا که Marvel’s Avengers از زمان رونمایی به خاطر گرافیک فنی نه چندان قوی و ظاهر نسبتا ضعیف خود مورد انتقاد قرار گرفته بود و با اینکه کریستال داینمیکس دموی اصلی بازی را کمی بهبود بخشید، به نظر می‌رسد انتقادات باعث شده تا این استودیو زمان بیشتری را صرف توسعه‌ی این بازی کند.

مطالب مشابه