اقدام توهین آمیز کالدرون علیه فوتبال ایران + سند

منبع: رکنا

16

1398/10/24

18:46


اقدام توهین آمیز کالدرون علیه فوتبال ایران + سند

به گزارش گروه ورزشی رکنا، گابریل کالدرون سرانجام این هفته و بعد از کش و قوس فراوانی که بین او و باشگاه پرسپولیس شکل گرفت، از هدایت این تیم ایرانی کنار رفت.

کالدرون که تیرماه ۹۸ سرمربی پرسپولیس شده بود، بعد از نزدیک به ۶ ماه کار و صدرنشین کردن پرسپولیس در لیگ برتر، از این تیم جدا شد. این مربی آرژانتینی بعد از جدایی اش در اینستاگرام خود با انتشار پیامی از محمدحسن انصاری‌فرد و بعضی از مسئولان باشگاه انتقاد و به صراحت گفت که آن‌ها نمی‌خواستند کالدرون به پرسپولیس برگردد.

کالدرون که در کارنامه مربیگری‌اش سابقه کار در تیم‌های الوصل امارات، القطر قطر، رئال بتیس اسپانیا، تیم ملی بحرین، تیم ملی عربستان و تیم ملی عمان دیده می‌شود، در اظهارنظری عجیب و توهین آمیز از کار در ایران به عنوان بزرگترین اشتباه دوران مربیگری اش یاد کرده است. در پیام جدید کالدرون که در بیشتر سایت‌های عربی زبان بازتاب داشته، آمده است:

«در زندگی‌ام هیچ اشتباهی بزرگتر از مربیگری در ایران نبوده است. در این کشور شرایط کار کردن وجود ندارد. ایران شرایط ایده‌آل کاری را فراهم نمی‌کند.»

پی نوشت : البته با توجه به انتشار این نقل قول از کالدرون در رسانه های عربی ، باید این احتمال را هم داد که ممکن است با توجه به اینکه چنین جملاتی از قول او در اینستاگرام سرمربی آرژانتینی مشاهده نمی شود ، ممکن است رسانه های عربی بانیت سوء و به قصد تخریب وجهه فوتبال ایران به دروغ اقدام به انتشار چنین مطلبی نموده اند.

اما در صورت صحت این خبر باید تاسف خورد ، نخست به حال مدیرانی که با وجود خزانه خالی باشگاه ، اقدام به عقد قراردادهای سرسام‌آور با سرمربی های خارجی می کنند و بدتر از آن اینکه با رفتار نامناسبشان بهانه به دست چنین افردی می دهند تا در نهایت اینچنین موجب تخریب وجهه فوتبال ایران در رسانه های بین المللی شوند.

مطالب مشابه