مورینیو: باید ذهنیت برنده را در بازیکنان ایجاد کنیم

منبع: ورزش 3

6

1398/10/24

18:55


ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام، معتقد است که این تیم برای موفقیت به یک ذهنیت برنده نیاز دارد.

به گزارش "ورزش سه"، ژوزه روز مورینیو بعد از یک دوره تقریبا ناموفق در منچستر یونایتد و اخراج از این تیم، حدود یک سال هدایت هیچ تیمی را برعهده نگرفت اما نهایتا چندی پیش از تیم جدید خود رونمایی کرد و جانشین مائوریسیو پوچتینو در تاتنهام شد.

 

سرمربی پرتغالی در هفت بازی ابتدایی خود با تاتنهام به ۵ پیروزی دست یافت اما با این وجود طی پنج بازی اخیر تنها یک برد کسب کرده است. تاتنهام فردا در چهارچوب مسابقات جام حذفی انگلیس به مصاف میدلزبرو خواهد رفت. این در حالی است که تیم مورینیو غایبان زیادی دارد. 

 

 

مورینیو: باید ذهنیت برنده را در بازیکنان ایجاد کنیم

 

 

سرمربی پرتغالی تاتنهام پیش از بازی تیمش مقابل میدلزبرو گفت: "تاتنهام باید با ذهنیت پیروزی وارد همه مسابقات شود. مهم نیست که در چه رقابتی شرکت می‌کنید و چه تعداد مصدوم دارید؛ شما باید سعی کنید که پیروز شوید. شما باید باور داشته باشید که می‌توانید در یک مسابقه پیروز شوید. درست مثل بازی با لیورپول که اطمینان داشتیم می توانیم آنها را شکست دهیم. در این امر موفق نبودیم اما این اتفاقی است که به شما در ساخت یک ذهنیت برنده کمک می کند. "

 

مورینیو در ادامه گفت: " شما باید در هر بازی سعی کنید که با فلسفه بهتر عمل کنید. پیروی از یک فلسفه خاص، همه چیز را در پی خواهد داشت. مسئله دیگر این است که شما باید در هنگام مشکلات خلاق عمل کنید و سعی کنید که چیزی را بسازید. شما باید حتی در شرایط سخت ذهنیت برنده را در بازیکنان ایجاد کنید. این همان کاری است که ما می خواهیم انجام دهیم. ما باید برای رسیدن به این اتفاقات بجنگیم."

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو