آخرین پست فوتبالیست ممسنی تبار قبل از مرگ

منبع: نورآباد

107

1398/10/25

17:45


آرمیتا پارسایی عضو تیم ملی فوتبال بانوان زیر ١۶ سال کشور در سانحه تصادف در شهر شیراز جان باخت، و فردا مراسم چهلمین روز درگذشت آن در شهر شیراز برگزار می گردد.

"خبر نورآباد"  سرویس اجتماعی: آرمیتا پارسایی عضو تیم ملی فوتبال بانوان زیر ١۶ سال کشور در سانحه تصادف در شهر شیراز جان باخت، و فردا مراسم یادبود چهلمین روز درگذشت ملی پوش فوتبال  در شهر شیراز برگزار می گردد.
فوتبالیست ملی پوش کشور که اهل روستای مشایخ دشمن زیاری بود، آخرین وضعیت واتساپش مدت ها در فضای مجازی بین جامعه ورزش فارس و کاربران شیرازی و ممسنی دست به دست می شد.
این وضعیت واتساپ که با عبارت خدایا دمت گرم تا تو بخوای به من برسی من به تو رسیدم  به اشتراک گذاشته شده بود،باعث شد تا اشک همگان در سوگ پرکشیدن این فوتبالیست دو چندان شود و هشتگ هایی در این رابطه در فضای مجازی ترند شود.

آخرین وضعیت فوتبالیست دشمن زیاری تبار در واتساپ چه بود؟گاهی اما چه زود آرزوها برآورده می شود، گاهی باور می کنیم و می بینیم. هر چند جامعه ورزش فارس و شهرستان ممسنی یک استعداد خود را چهل روز است از دست داده است، اما باید پذیرفت که در فوتبال استعداد هایی هستندکه در گمنامی به سر می برند.روحش شاد.

آخرین وضعیت فوتبالیست دشمن زیاری تبار در واتساپ چه بود؟گزارش از اصغر پارسایی

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو