ثبت نام برای بتای بازی Disintegration آغاز شده است

منبع: گیم فا

4

1398/10/26

17:13


ثبت نام برای بتای بازی Disintegration آغاز شده است

Disintegration یکی از بازی‌های نسبتا مورد انتظار دنیای بازی‌های ویدئویی است که توسط یکی از خالقان Halo ساخته شده است. بتای این بازی قرار است به زودی آغاز شود و هم اکنون می‌توانید برای آن ثبت نام کنید.

بازی Disintegration، عنوانی در سبک شوتر-استراتژی است که توسط آقای مارکوس لتو (Marcus Lehto)، یکی از خالقان نسخه‌ی اول Halo، توسعه یافته است. استودیو توسعه‌دهنده‌ی این بازی یعنی وی‌وان اینترکتیو (V1 Interactive) اعلام کرده است که ثبت نام برای بتای محدود و خصوصی بازی هم اکنون آغاز شده و است و متقاضیان می‌توانند از طریق وبسایت رسمی بازی برای حضور در این بتا درخواست دهند.

اولین دوره از بتای بسته‌ی بازی در تاریخ ۲۸ و ۲۹ ژانویه (سه شنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۸) آغاز خواهد شد. در صورت مراجعه به وبسایت بازی و ثبت نام برای بتای آن، ممکن است این بتا به ایمیل شما ارسال شود. این بتا برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی اجرا خواهد شد. با آغاز بتا، بازی‌بازان می‌توانند از ساعت ۷:۳۰ بعد از ظهر تا ۱۱:۳۰ بعد از ظهر به وقت تهران، در بخش چند نفره مشغول به بازی شوند.

دو حالت از سه حالت چند نفره‌ی بازی قرار است در این بتا در دسترس قرار گیرد. این دو حالت Retrieval و Control نام دارند. در Control، بازی‌بازان باید مکان‌های مخصوصی را تسخیر کنند و کنترل نقشه را به دست گیرند. در Retrieval هم تیم‌ها باید به صورت نوبتی از یک مکان دفاع یا به آن حمله کنند. هفت نوع از تیم‌های Disintegration نیز در این بتا حضور خواهند داشت.

در نهایت پس از به پایان رسیدن این بتا، این بازی یک بتای عمومی نیز در تاریخ ۳۱ ژانویه (جمعه، ۱۱ بهمن ۱۳۹۸) برگزار خواهد کرد که به مدت یک روز جریان خواهد داشت. هنوز تاریخ عرضه‌ی دقیق Disintegration که برروی سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود، مشخص نیست.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو