شیائومی Mi MIX 2S نسخه پایدار اندروید 10 با رابط کاربری MIUI 11 را دریافت کرد

4

1398/10/26

18:11


بعد از مشخص شدن زمان رونمایی از نسخه 12 رابط کاربری MIUI، شیائومی تصمیم به انتشار نسخه 11 برای دستگاه Mi Mix 2s گرفت است.

شیائومی Mi MIX 2S نسخه پایدار اندروید 10 با رابط کاربری MIUI 11 را دریافت کرد

همانطور که می‌دانید شیائومی مدتی است که بیشتر تمرکز خود را بر روی سری دهم گوشی‌های Mi گذاشته است و همین موضوع باعث شده تا این کمپانی عملکرد خوبی بر بروزرسانی این چند وقته نداشته باشد و دستگاه‌های این کمپانی به صورت پراکنده درحال دریافت بروزرسانی اندروید 10 هستند.

از انتشار اندروید 10 برای Mi 9T حدود دو هفته‌ای می‌گذرد و می میکس 2 اس با 2 سال عمر درحال دریافت بروزرسانی اندروید 10 است. گرچه این موضوع طبیعی است و دستگاه‌های اندرویدی اصولا قادر به دریافت سه سال پشتیبانی اندروید هستند و شیائومی از جمله کمپانی‌هایی است که به این موضوع اهمیت خاصی می‌دهد.

Xiaomi Mi Mix 2s

بروزرسانی اندروید 10 برای Mi Mix 2S فعلا تنها در چین قابل دریافت است و به زودی زود برای دیگر بازار‌ها نیز قابل دسترس خواهد بود. بنابر اطلاعات منتشر شده این بروزرسانی حجم 2.1 گیگابایتی خواهد داشت. همچنین ویژگی و قابلیت‌هایی که شیائومی در نسخه 11 MIUI به اندروید 10 اضافه کرده است در این دستگاه نیز دیده می‌شود. همچنین برخی از مسائل و مشکلاتی که قرار بود با ارائه بروزرسانی حل شوند نیز درست شده‌اند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو