موستافی: کسی از قصد اشتباه نمی‌کند؛ طرفداران آرسنال قدردان زحمات من هستند

منبع: طرفداری

3

1398/10/26

18:20


موستافی: کسی از قصد اشتباه نمی‌کند؛ طرفداران آرسنال قدردان زحمات من هستند

مدافع آرسنال از سختی‌هایی می‌گوید که بر او گذشته است. 

طرفداری- شکودران موستافی در حالی که در سال 2020 دنبال جبران اشتباهات گذشته است، اعتقاد دارد بعضا غیر منصفانه مورد انتقاد قرار گرفته است.

به گزارش سایت گل، بابت هر اشتباهی در ورزشگاه امارات، انگشت اتهامات به سمت این مدافع آلمانی می‌چرخد اما خود او می‌گوید عامدانه چنین کاری نمی‌کند. او در مورد سختی‌هایی که اخیرا درون و خارج از زمین متحمل شده است، به سایت باشگاه‌ آرسنال گفت:

آیا حس کردم هدف انتقادات هستم؟ نمی‌خواهم بگویم هدف ولی شرایط بعضا دشوار بوده است. فکر نمی‌کنم دنیا حول محور من بچرخد و من نقطه مرکزی آن باشم. اما گاهی درک اوضاع برایم سخت بود چون حتی در چند بازی بد که حضور نداشتم، باز مرا سرزنش می‌کردند. خواندن چنین نظراتی ناامید کننده است ولی باید حرفه‌ای بود و من هم تلاش کردم حرفه‌ای بودن خودم را حفظ کنم. این فصل تلاش کردم صرف نظر از اتفاقاتی که می‌افتد، همان بازیکن قبل و چه بسا بهتر از آن شوم. بی توجه به انتقادات فقط به تلاش ادامه دادم و به نظرم طرفداران قدردان آن بودند. البته که مثل هر فرد دیگری اشتباهاتی داشته‌ام ولی ما در وهله اول و قبل از حرفه‌ای بودن، انسان هستیم. کسی از قصد اشتباه نمی‌کند و این چیزی است که پیش می‌آید. همیشه در پی برنده شدن در مسابقات و گذاشتن تمام توانم برای آرسنال و هم تیمی‌هایم بوده‌ام. 

وی با امیدواری به آینده‌ای بهتر افزود:

گام بعدی برای من و باشگاه، جبران کردن است. در حال حاضر اوضاع وفق مراد ما نیست ولی فکر می‌کنم توان جسمی و ذهنی لازم برای جبران این نتایج را داریم. تنها راه بهتر شدن شرایط، حفظ اتحاد درون تیمی است. الان وقت متهم کردن یکدیگر نیست و باید برای جبران نتایج، دست به دست هم بدهیم.  

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو