امباپه بالاتر از نیمار؛ رهبر جدید PSG

منبع: ورزش 3

4

1398/10/26

18:31


یک حرکت جالب از امباپه در بازی شب گذشته مقابل موناکو نشان می دهد که او حالا نقشی فراتر از گذشته در تیم پاریسی دارد.

امباپه بالاتر از نیمار؛ رهبر جدید PSG

به گزارش "ورزش سه"، کیلیان امباپه ستاره فرانسوی نه تنها از نظر فوتبالی بلکه از نظر شخصیتی نیز پیشرفت می کند. این مهاجم جوان در پیروزی اخیر پی اس جی مقابل موناکو دو گل زد تا با 13 گل دومین گلزن برتر لیگ فرانسه شود آن هم در حالی که بخش قابل توجهی از شروع فصل را به علت مصدومیت از دست داده بود.

 

 

امباپه بالاتر از نیمار؛ رهبر جدید PSG

 

 

اما به نظر می رسد که اهمیت امباپه برای پی اس جی خیلی فراتر از گل هایش است و نقش یک رهبر را هم در رختکن به عهده گرفته است. در بازی PSG و موناکو زمانی که تیم پاریسی با نتیجه یک بر صفر جلو بود، داور یک پنالتی به سود امباپه و یارانش گرفت. امباپه توپ را برداشت و خیلی ها فکر می کردند که می خواهد گل دوم را بزند اما او توپ را به نیمار داد تا مهاجم برزیلی هم گل بزند. بدین ترتیب امباپه قید گلزنی را زد تا بتواند اتحاد تیمی را حفظ کند و هم تیمی اش هم بتواند گل بزند. او با این حرکت شانس هت تریک کردن را هم از دست داد.

این در حالی است که در سال های اخیر بحث پنالتی زدن در PSG تبدیل به یک معضل بزرگ شده بود. دو سال پیش در حالی که کاوانی پنالتی زن اول تیم بود، آلوز توپ را به نیمار داد تا هموطنش پنالتی را بزند. اما به نظر می رسد که امباپه چنین حساسیتی ندارد و برایش اتحاد تیمی مهمتر از گل زدن خودش است.

 

 

امباپه بالاتر از نیمار؛ رهبر جدید PSG

مطالب مشابه


تصویری