وس براون: شرایط منچستریونایتد با گذشت زمان بهتر خواهد شد؛ مگوایر در بازار کنونی خیلی هم ارزان به نظر می‌رسد

منبع: طرفداری

3

1398/10/26

18:59


وس براون: شرایط منچستریونایتد با گذشت زمان بهتر خواهد شد؛ مگوایر در بازار کنونی خیلی هم ارزان به نظر می‌رسد

مدافع سال‌های دور منچستریونایتد معتقد است این تیم در مسیر درستی قرار داد و اوضاع بهتر و بهتر خواهد شد. 

طرفداری- وس براون می‌گوید منچستریونایتد زیر نظر اوله گونار سولسشر بهتر و بهتر خواهد شد.

به گزارش سایت گل، این مربی نروژی یکی چالش بر انگیزترین مشاغل دنیای فوتبال را قبول کرده است و بی ثباتی تیم او در امر نتیجه گیری، انتقادهایی مستمر را به همراه داشته است. با این حال مدافع پیشین شیاطین سرخ به آینده خوشبین است.

دیدن بازگشت او و همچنین برگشتن به اصول کاری که من در دوران بازی می‌دیدم، فوق العاده بود. اوله از سر الکس فرگوسن درس یاد گرفته است و بنابراین قصد دارد همراه عده‌ای جوان، منچستریونایتد را به همان جایی برگرداند که همه انتظار داریم. در دوران بازی هم همیشه انتظار بهترین عملکرد را از همه داشت و چیزهایی که من تا الان دیده‌ام، امیدوار کننده بوده است. البته نمایش‌های تیم فراز و نشیب داشته است؛ ما گاهی خارق العاده بودیم و بعضا هم شخلته بازی کردیم. ولی به نظرم با گذشت زمان، بهتر خواهیم شد. همه از نقل و انتقالات صحبت می‌کنند ولی او با داشته‌هایش کار می‌کند و جوانان را به تیم اصلی اضافه می‌کند. فقط باید آن ثبات لازم را به دست آورد. 

برخلاف باور عده‌ای، براون می‌گوید 80 میلیون پوندی که منچستریونایتد برای هری مگوایر هزینه کرد چندان هم زیاد نیست. این مدافع میانی ملی پوش در کنار دنیل جیمز و آرون ون بیساکا با نمایش‌های خود، براون و سایر کارشناسان را تحت تاثیر قرار داده است.

فکر می‌کنم چنین رقمی در فوتبال امروز خیلی ارزان به نظر می‌رسد. به عقیده من یک خونسردی به کل خط دفاع تیم افزوده است. هنوز نسبتا جوان است ولی تجارب بسیار زیادی دارد. او از خود آگاهی و جایگیری خوبی برخوردار است. در بعضی از مسابقات متوجه حضور او نمی‌شوید ولی این یعنی کارش را به بهترین نحو انجام می‌دهد. با حضور او در عقب زمین، ضربات سر و قطع توپ‌هایش، استحکام بیشتری داریم. او حسی مثل «ما از عهده این کار بر می‌آییم» ایجاد می‌کند و این مخصوصا در مورد ویکتور لیندلوف صدق کرده است. این دو نفر به خوبی مکمل یکدیگر هستند. گاهی پیدا کردن هماهنگی بین بازیکنان زمان می‌برد ولی این دو بازیکن زوج خوبی را تشکیل داده‌اند. 

براون در ستایش از آرون ون بیساکای 22 ساله هم تصریح کرد:

دیگر چه چیزی می‌توان در مورد او گفت؟ واقعیت این است که عده زیادی مثل او ندیده‌ام. در نبردهای تک به تک دفاعی، قطعا یکی از بهترین‌هایی است که دیده‌ام. خیلی خوب جا افتاده است و فکر نمی‌کنم در فصل جاری بازیکنان زیادی توانسته باشند از سد او عبور کنند. بله، مثل بازی با واتفورد که پنالتی داد، اشتباهاتی هم داشته ولی از آن‌ها درس گرفته است. هر از گاهی اشتباه خواهد کرد و این برای هر بازیکنی پیش می‌آید ولی به سرعت راه خودش را پیدا کرده است و این نشانه خوبی است. حالا کار به جایی رسیده است که وقتی در نبردهای یک در برابر یک قرار می‌گیرد، اطیمنان دارید که یا توپ را تصاحب می‌کند و یا آن را دفع می‌کند. این علاوه بر توانایی‌ او، اعتماد به نفسش را هم نشان می‌دهد. واقعا این تمام چیزی است که می‌توان از یک مدافع راست انتظار داشت. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو