Mortal Kombat 11 | تریلر شخصیت The Joker منتشر شد

منبع: گیم فا

6

1398/10/26

19:03


Mortal Kombat 11 | تریلر شخصیت The Joker منتشر شد

شرکت سرگرمی‌های تعاملی برادران وارنر (Warner Bro. Interactive Entertainment) و استودیوی ندررلم (NetherRealm Studios)، ناشر و توسعه دهنده‌ی Mortal Kombat 11، به تازگی تریلر رسمی جدیدترین شخصیت بسته الحاقی این بازی یعنی جوکر (The Joker) را منتشر کرده‌اند.

ظاهراً دنیای Injustice نتوانسته است جوکر را راضی نگه دارد. به همین خاطر، این شخصیت محبوب تصمیم گرفته است تا به جهان خشن و بی‌رحم Mortal Kombat وارد شود تا بلکه بتواند دشمنان خود را به بدترین شکل ممکن نابود کند. شخصیت جوکر در تاریخ سه شنبه ۸ بهمن (۲۸ ژانویه) وارد دسترسی زودهنگام شده و سپس در تاریخ سه شنبه ۱۵ بهمن (۴ فوریه) در دسترس بازی‌بازان قرار می‌گیرد.

همان‌طور که از این شخصیت شرور انتظار می‌رفت، وی دارای حرکات و فتالیتی (Fatality) جالب و خشن است که جنبه‌ی مریض جوکر را به خوبی نشان می‌دهد. جهت آشنایی بیشتر با نحوه‌ی مبارزه‌ی جوکر در Mortal Kombat 11، پیشنهاد تریلر منتشر شده را تماشا کنید.

بازی Mortal Kombat 11 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر و یک جمع بندی کلی از این بازی هستید، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی نوشته شده توسط آقای سعید آقابابایی با نام «و خون جاری خواهد شد…» را مطالعه کنید. همچنین مطالعه‌ی راهنمای «ساده نخواهی مرد! | راهنمای اجرای تمام Fatality ها در Mortal kombat 11» نیز به شما کمک می‌کند تا تمام ضربات تمام کننده‌ی بازی را برروی حریف خود اجرا کنید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو