ژاوی: درحال حاضر زمان مناسبی برای قبول پیشنهاد مربی گری در بارسلونا نیست؛ برای ستین بهترین ها را آرزو دارم

منبع: طرفداری

3

1398/10/26

19:04


ژاوی: درحال حاضر زمان مناسبی برای قبول پیشنهاد مربی گری در بارسلونا نیست؛ برای ستین بهترین ها را آرزو دارم

ژاوی معتقد است که مربی گری در بارسلونا برای او خیلی زود بوده است اما هدایت بارسلونا رویای ژاوی بوده و خواهد بود.

طرفداری- ژاوی هرناندز پیشنهاد مربی گری بارسلونا را تائید می کند اما معتقد است که در حال حاضر زمان مناسبی برای قبول این پیشنهاد نبوده و خیلی زود بوده است.

به گزارش گل، ژاوی قبل از انتصاب سرمربی سابق رئال بتیس از کاندید های هدایت بارسلونا بوده است اما خود او فاش می کند که خودش پیشنهاد سرمربی گری بارسلونا را رد کرده است. ژاوی در این باره می گوید:

بله؛ این درست است که من از بارسلونا پیشنهاد داشتم. آن ها اینجا بودند تا با من صحبت کنند اما من قبول نکردم زیرا احساس کردم در حال حاضر زمان خوبی برای قبول پیشنهاد بارسلونا نیست. من از بارسلونا، آبیدال و گرائو برای این پیشنهاد بسیار سپاسگزارم. البته رویای من مربی گری در بارسلونا است اما در حال حاضر زمان مناسبی برای این کار نیست، من باید با شما و دیگران صادق باشم. البته کیکه ستین کاملا آماده مربی گری در بارسلونا است و من او را به عنوان یک سرمربی دوست دارم. من ابتدا این موضوع (پیشنهاد بارسلونا) را به خانواده و بازیکنام السد گفتم زیرا آن ها موضوع را دنبال می کردند.

وی در ادامه افزود:

 من در این سه روز در بهترین وضعیت خود نبودم اما در حال حاضر به طور کامل بر روی السد متمرکز هستم. بارسلونا در قلب من است اما در حال حاضر این جایگاه (سرمربی گری) برای ستین است. بهترین ها را برای او آرزو می کنم. 

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو