اطلاعات تازه از فصل هشتم "هوملند"/ تاریخ پخش اعلام شد

منبع: ایران آرت

5

1398/10/26

19:31


فصل جدید سریال "هوملند" روز یکشنبه نهم فوریه ۲۰۲۰ به روی آنتن خواهد رفت.

ایران آرت: شبکه شوتایم تریلر جدیدی از فصل هشتم سریال درام Homeland (وطن)، با هنرمندی کلر دنیس در نقش اول، که قرار است در تاریخ ۹ام فوریه اکران شود،  منتشر کرده است. 

در فصل پایانی "هوملند"، کری متیسون (با بازی دنیس) را می‌بینیم که پس از ماه‌ها بازداشت وحشیانه در یک اردوگاه کار در روسیه، در حال بهبود یافتن است. اگرچه حال جسمی‌اش رو به بهبود است، اما حافظه‌اش آسیب دیده است- که این برای ساول (با بازی مندی پتینکین) یک مشکل مهم به شمار می‌رود، ساول حالا مشاور امنیت ملی رئیس‌جمهور تازه‌کار: وارنر (با بازی بیو بریجز) است. بیشترین اولویت در حکومت نوپای وارنر، پایان دادن به "جنگ ابدی" افغانستان است، و بنابراین ساول به منظور مذاکرات مصالحت آمیز با طالبان اعزام شده است.

اما کابل مملوؤ از فرماندهان نظامی، سربازان مزدور، سرسپرده و جاسوس است- و ساول نیاز به روابط و تخصصی دارد که فقط از طریق آدم دست پرورده خودش امکان‌پذیر است. ساول، برخلاف توصیه پزشکی، از کری می‌خواهد او را برای رفتن به لانه شیر برای آخرین بار نیز همراهی کند. در فصل جدید سریال، شاهد نقش‌آفرینی هنرپیشه نامزد جایزه امی یعنی هاگ دنسی هستیم.

به گزارش سینمافارس، سریال "هوملند" توسط کمپانی Fox 21 Television Studios برای شبکه شوتایم تهیه و تولید می‌شود، و توسط الکس گانسا و هووراد گوردون برای تلویزیون آمریکا ساخته می‌شود. این سریال به اقتباس از یک سریال اورجینال اسرائیلی به نام "زندانیان جنگ" ساخته گایدئون رف می‌باشد. تهیه‌کنندگان اجرایی فصل هفتم عبارت‌اند از: گانسا، گوردون، چیپ جوهانسن، لزلی لینکا گلتر، پتریک هاربینز، کلر دنیس، مایکل کلیک، ران نیسوانر، گایدئون رف، آوی نیر و رن تلم.

فصل جدید این سریال، روز یکشنبه ۹ام فوریه ۲۰۲۰ به روی آنتن خواهد رفت.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو