هاکان شوکور: با رانندگی و کتاب فروشی امرار معاش می‌کنم؛ اردوغان همه چیز را از من گرفت

منبع: طرفداری

5

1398/10/26

19:42


هاکان شوکور: با رانندگی و کتاب فروشی امرار معاش می‌کنم؛ اردوغان همه چیز را از من گرفت

مهاجم سابق باشگاه اینتر و تیم ملی ترکیه برای گذراندن زندگی به مسافرکشی و کتاب فروشی روی آورده.

طرفداری - هاکان شوکور مهاجم سابق بلکبرن که در تبعید به سر می‌برد، در آمریکا در تلاش برای بازسازی زندگی خود است.

به گزارش سان، این مهاجم 48 ساله به دلیل مخالفت با رئیس جمهور ترکیه، رجب طیب اردوغان تبیعد شده است. پدر وی هم به زندان افتاده است و دارایی های آن ها مصادره شده است.شوکور می‌گوید که در آمریکا نا امید شده بود و هرکاری برای کسب درآمد می‌کرد. وی در سیلیکون در سانفرانسیسکو یک کافه افتتاح کرده بود که پنکیک های یونانی و سوسیس های ترکی در آن درست می‌کرد اما در سال 2018 تعطیل شد. برنده جام یوفا که با تیم ملی ترکیه به نیمه نهایی جام جهانی رسید گفت:

من از طریق رانندگی در اوبر و فروختن کتاب کسب درآمد می‌کنم، هرکسی که با من ارتباط داشت مشکل مالی دارد.  من ده ها میلیون دلار اموال در ترکیه دارم اما همه چیز مصادره شده است. اردوغان همه چیز را از من گرفت، حق آزادی، حق آزادی بیانم را، حق کارم را. در بوتیک همسرم گل گرفته شد، فرزندانم مورد آزار و اذیت قرار گرفتند و پدرم به زندان فرستاده شد. وقتی من به ایالات متحده آمدم، پدرم زندانی شد و دارایی های من را گرفتند.

وی افزود:

من دشمن دولت ترکیه هستم نه ملت ترکیه. من عاشق پرچم کشورم هستم. من دشمن سیاست نادرست و نگرشی هستم که قصد دارد از غرب جدا شود.

هاکان شوکور در تیم های  اینتر، تورینو، پارما و گالاتاسارای بازی كرده است و در 112 بازی ملی، 52 گل ملی به ثمر رسانده است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو