مارکوس رشفورد در تمرینات منچستریونایتد حاضر شد؛ حضور عجیب مت جاج در کرینگتون!

منبع: طرفداری

3

1398/10/26

20:01


مارکوس رشفورد در تمرینات منچستریونایتد حاضر شد؛ حضور عجیب مت جاج در کرینگتون!

مارکوس رشفورد با وجود مصدومیت در تمرینات امروز شیاطین سرخ در کمپ تمرینی کرینگتون حاضر شد.

طرفداری- با وجود مصدومیت در بازی شب گذشته منچستریونایتد در برابر وولورهمپتون، مارکوس رشفورد امروز در تمرینات شیاطین سرخ حاضر شد.

به گزارش MEN، صبح امروز (پنجشنبه) مارکوس رشفورد پس از مصدومیت کمر خود در بازی با وولورهمپتون، امروز در مجموعه تمرینی کرینگتون حاضر شد. مهاجم جوان انگلیسی شیاطین سرخ معمولا خودش برای آمدن به کمپ تمرینی رانندگی می کند اما همانطور که در عکس زیر دیده می شود، دوست او پشت اتوموبیل نشسته و دلیل چنین کاری ممکن است به دلیل وجود مصدومیت در کمر رشفورد باشد زیرا رانندگی موجب تشدید درد در کمر می شود. این بازیکن 22 ساله شب گذشته به عنوان یار تعویضی به جای میسون گرینوود وارد میدان شد اما پس از گذشت تنها 10 دقیقه مجددا به دلیل مصدومیت با جسی لینگارد تعویض شد. تصویر زیر حضور رشفورد به همراه دوست صمیمی خود در کمپ تمرینی کرینگتون را نشان می دهد:

حال به گزارش Mirror، اتفاق عجیب دیگر امروز در کمپ تمرینی کرینگتون، حضور مت جاج مذاکره کننده ارشد باشگاه منچستریونایتد در کرینگتون و دفتر باشگاه منچستریونایتد بود. جاج معمولا در لندن حضور دارد و نقش متفاوتی در یونایتد دارد و درگیر کارهای روزانه باشگاه آن هم در کمپ تمرینی نمی شود. حضور مت جام در کمپ تمرینی می تواند یک دلیل و نشانه برای اتمام کار های انتقال برونو فرناندز، هافبک اسپورتینگ لیسبون باشد.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو