نسخه‌ی نینتندو سوییچ Devil May Cry 3 Special Edition دارای سیستم Style Change است

منبع: گیم فا

7

1398/10/26

20:11


نسخه‌ی نینتندو سوییچ Devil May Cry 3 Special Edition دارای سیستم Style Change است

برخلاف نسخه‌ی نینتندو سوییچ دو نسخه‌ی قبلی سری Devil May Cry که تنها یک پورت ساده بودند، بازی Devil May Cry 3 Special Edition دارای ویژگی بسیار مهمی است که می‌توان گفت طرفداران را به خرید بازی برروی کنسول ترکیبی نینتندو تشویق می‌کند.

به لطف انتشار بازی Devil May Cry: HD Collection برروی پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و کنسول‌های دو نسل اخیر مایکروسافت و سونی، اکثر طرفداران تاکنون سه‌ نسخه‌ی اول این مجموعه را بار‌ها تجربه کرده‌اند. حال همان‌طور که می‌دانید، پس از عرضه‌ی نسخه‌ی اول و دوم سری برروی نینتندو سوییچ، ماه آینده شاهد انتشار نسخه‌ی سوم خواهیم بود. اما نکته‌ی جالب این است که نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی تفاوت بسیار زیادی با نسخه‌های قدیمی دارد.

اگر Devil May Cry 3 را تجربه کرده باشید، حتماً می‌دانید که در این بازی شما نمی‌توانید هر زمان که خواستید استایل مبارزه‌ی دانته (Dante) را تغییر دهید؛ محدودیتی که در نسخه‌های بعدی سری کنار گذاشته شد و سیستم مبارزه‌ی بازی را پیچیده و عمیق‌تر از قبل کرد. حال باید به اطلاع شما برسانیم که کپکام (Capcom) تصمیم گرفته است تا این قابلیت را برای اولین بار به نسخه‌ی نینتندو سوییچ Devil May Cry 3 اضافه کند. این مکانیک نحوه‌ی تجربه‌ی بازی را به طور کامل عوض کرده و دانته را بسیار قدرتمند‌تر می‌کند.

با توجه به بیانیه‌ی رسمی کپکام، نحوه‌ی تعویض استایل همانند نسخه‌ی چهارم و پنجم است؛ به عبارت دیگر، شما با فشار دادن کلید‌های D-pad می‌توانید استایل مبارزه‌ی دانته را تغییر دهید. لازم به ذکر است که استایل‌های مخصوص بازی نظیر Doppelganger و Quicksilver از طریق دو بار فشار دادن کلید‌های چپ و راست D-pad قابل استفاده هستند.

البته با توجه به اطلاعاتی که کپکام منتشر کرده است، این اولین ویژگی جدید نسخه‌ی نینتندو سوییچ محسوب می‌شود و در تاریخ پنجشنبه ۱۰ بهمن (۳۰ ژانویه) و پنجشنبه ۲۴ بهمن (۱۳ فوریه) شاهد رونمایی از ویژگی‌های بعدی این نسخه خواهیم بود. با این‌که این موارد در حال حاضر تنها برای کنسول ترکیبی نینتندو معرفی شده‌اند، اما ممکن است کپکام آن‌ها را به پلتفرم‌های دیگر نیز بیاورد.

بازی Devil May Cry 3: Special Edition در تاریخ پنحشنبه ۱ اسفند ماه ۱۳۹۸ (۲۰ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو