سرافرازی انیمه | نقدها و نمرات عنوان Dragon Ball Z: Kakarot منتشر شد

منبع: گیم فا

2

1398/10/26

20:28


سرافرازی انیمه | نقدها و نمرات عنوان Dragon Ball Z: Kakarot منتشر شد

Dragon Ball Z: Kakarot عنوانی برای عاشقان انیمه و به خصوص، انیمه‌ی Dragon Ball Z است. در این بازی به همراه گوکو، شخصیت اصلی سریال انیمه‌ای Dragon Ball Z، نبردهایی حماسی را تجربه خواهید کرد، با او زندگی می‌کنید، ماهی می‌گیرید و تمرین می‌کنید تا داستان یکی از نمادین‌ترین شخصیت‌های انیمه‌ای را تجربه کنید. محیط‌های جدید را جست‌ و جو کنید و همزمان با پیشروی در داستان، پیمانی احساسی با شخصیت‌های جهان Dragon Ball Z تکشیل دهید.

Dragon Ball Z: Kakarot یک بازی جهان‌باز اکشن نقش‌آفرینی است که فردا برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این بازی توسط استودیو سایبرکانکت ۲ (CyberConnect2) توسعه یافته و توسط باندی نامکو اینترتینمنت (Bandai Namco Entertainment) منتشر شده است. به نظر می‌رسد این بازی توانسته تجربه‌ی مناسبی از دنیای Dragon Ball Z ارائه دهد. در ادامه برخی از نقدها و نمرات آن را بررسی می‌کنیم.

Gamingbible 9/10

با اینکه برخی از المان‌های Dragon Ball Z: Kakarot به نظر تاریخ مصرف گذشته می‌آیند و ماموریت‌های جانبی به اندازه‌ی کافی تنوع ندارند، اما پکیج نهایی در مجموع بسیار غنی و درگیرکننده است و بهترین روش برای طرفداران قدیمی دنیای Dragon Ball Z است تا دوباره وارد این دنیا شوند.

Hobby Consolas 8.5/10

Dragon Ball Z: Kakarot یک هدیه‌ی واقعی برای طرفداران جهان Dragon Ball Z است که به عنوان یک اکشن نقش‌آفرینی نیز بسیار خوب در آمده است. این بازی بی‌نقص نیست، اما مکانیک‌های گیم‌پلی آن و مدت زمانی که طول می‌کشد تا بازی را تمام کنید، ارزش این بازی را بالا می‌برند.

Areajugones 8.5/10

Dragon Ball Z: Kakarot خود را به عنوان یک بازی ضروری برای هواداران Dragon Ball Z ثابت می‌کند. با اینکه این بازی گاهی اوقات در به تصویر کشیدن لحظات نمادین سریال کم می‌آورد، اما در مجموع بهترین نماینده‌ی این انیمه در دنیای بازی‌های ویدئویی است. همچنین گیم‌پلی بازی جذاب و از لحاظ بصری، تماشایی است و با اینکه گاهی اوقات صیقل‌خورده نمی‌نماید، در مجموع تبدیل به بهترین بازی Dragon Ball Z تاریخ می‌شود.

Gameblog.fr 8/10

Dragon Ball Z: Kakarot بهترین راه برای بازی کردن تمام داستان Dragon Ball Z است. هیچ بازی دیگری از جهان Dragon Ball Z حتی به این حد نزدیک هم نشده است. با اینکه این بازی مشکلاتی دارد، به عنوان مثال صفحات بارگذاری بسیار طولانی و اعصاب خردکن، این بازی را تمام کسانی که آرزوی زندگی در دنیای Dragon Ball Z را دارند ضروری است.

Everyeye.it 7.5/10

یک سری المان‌های بازی‌گوشانه که همیشه جواب نمی‌دهند باعث خدشه‌دار شدن عنوانی همچنان سرگرم‌کننده می‌شوند. طرفداران Dragon Ball Z عاشق این بازی می‌شوند، اما Dragon Ball Z: Kakarot موفق نمی‌شود به طرز بی‌نقصی دنیای انیمه و بازی‌های اکشن‌ نقش‌آفرینی را پیوند بزند.

TheSixthAxis 7/10

Dragon Ball Z: Kakarot تعادل مناسبی بین داستان‌های نمادینی که برای روایت انتخاب کرده است، برقرار نمی‌کند. داستان اصیل انیمه هنوز اینجاست، شخصیت‌های اصلی بازگشته‌اند، لحظات اصلی سریال به طرز زیبایی به نمایش‌ درمی‌آید و استفاده از موسیقی اصلی انیمه نیز فوق‌العاده است. اگر این داستان‌ها برای اولین بار در یک بازی ویدئویی به نمایش درمی‌آمدند، احتمالا با تجربه‌ای معرکه‌ای طرف بودیم. با این حال، اگر پیش از این یک بازی Dragon Ball Z انجام داده باشید، این بازی فرقی با آن‌ها ندارند.

میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو