احتمال همکاری دوباره کریستین بیل و دیوید او. راسل در فیلم جدید نیو رجنسی

منبع: زومجی

30

1398/10/28

03:06


در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کریستین بیل و دیوید او. راسل ممکن است در یک پروژه جدید با یکدیگر همکاری کنند. ورایتی تایید کرد که استودیو نیو رجنسی در حال ساخت یک فیلم جدید و بدون نام است که برای ساخت این فیلم مذاکره با کریستین بیل و دیوید او. راسل را نیز آغاز کرده است. همچنین New Regency با شرکت فاکس قرن بیستم و والت دیزنی برای اکران این فیلم به توافق رسیده و همکاری می‌کند. نیو رجنسی بهار سال ۲۰۲۰ را برای شروع مراحل فیلمبرداری این فیلم در نظر گرفته است. در صورتی که راسل وظیفه کارگردانی این فیلم را بر عهده بگیرد، او وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم را بر عهده خواهد داشت و فیلم را براساس فیلمنامه خود خواهد ساخت. در حال حاضر اطلاعاتی از داستان و اتفاقات این فیلم در دسترس نیست.

کریستین بیل

متیو بادمن که پیش از این با راسل در فیلم American Hustle (حقه‌بازی آمریکایی) و فیلم Joy همکاری کرده بود، به‌عنوان تهیه‌کنده اجرایی در این پروژه حضور خواهد داشت. بیل و راسل پیش از این در فیلم The Fighter (مشت‌زن) و فیلم American Hustle با یکدیگر همکاری کرده بودند که بیل برای بازی در فیلم The Fighter موفق به دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شده بود. بیل همچنین برای بازی در فیلم American Hustle، فیلم The Big Short (رکود بزرگ) و فیلم Vice (وایس) نیز نامزد دریافت جایزه اسکار شده و او اخیرا در فیلم Ford v Ferrari (فورد در برابر فراری) در نقش کن مایلز به ایفای نقش پرداخته است. بیل همچنین برای بازی در فیلم American Hustle، فیلم The Big Short (رکود بزرگ) و فیلم Vice (وایس) نیز ۳ نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود.

همچنین راسل نیز ۵ بار و برای کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم The Fighter، فیلم Silver Linings Playbook (دفترچه امیدبخش) و فیلم American Hustle، نامزد دریافت جایزه اسکار شده و او از زمان کارگردانی فیلم Joy در سال ۲۰۱۵ وظیفه کارگردانی هیچ فیلمی را بر عهده نداشته است. نیو رجنسی پیش از این وظیفه ساخت آثاری چون فیلم The Lighthouse (فانوس دریایی)، فیلم Bohemian Rhapsody (حماسه کولی)، فیلم Birdman (بردمن)، فیلم The Revenant (از گور برخاسته) و فیلم Little Women (زنان کوچک)، را بر عهده داشته است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو