دنیل جیمز: دربی شمال غرب انگلیس؟ منچستریونایتد خودش را تیم ضعیف‌تر نمی‌داند؛ نسبت به دیدار رفت اعتماد به نفس بیشتری داریم

منبع: طرفداری

14

1398/10/29

12:58


دنیل جیمز: دربی شمال غرب انگلیس؟ منچستریونایتد خودش را تیم ضعیف‌تر نمی‌داند؛ نسبت به دیدار رفت اعتماد به نفس بیشتری داریم

وینگر تیم ملی ولز می‌گوید شیاطین سرخ نباید در هیچ مسابقه‌ای، خود را از حریف پایین‌تر بدانند. 

طرفداری- در آستانه تقابل لیورپول-منچستریونایتد در هفته بیست و سوم لیگ برتر، دنیل جیمز قبول نمی‌کند که تیمش شانس دوم پیروزی در این مسابقه است.

به گزارش سایت گل، در حال حاضر قرمزها با اختلافی 27 امتیازی نسبت به رقیب دیرینه خود که در رده پنجم جدول رده بندی قرار دارد، صدرنشین لیگ برتر هستند. با این حال شیاطین سرخ تنها تیمی هستند که در فصل جاری لیگ برتر موفق به امتیاز گرفتن از لیورپول شده است. جیمز در مصاحبه‌ای در خصوص بازی امروز گفت:

فکر نمی‌کنم با فکر به این که تیم ضعیف‌تر هستیم، سراغ هیچ مسابقه‌ای برویم. همیشه همین روند پا بر جا بوده است و چیزی است که از روز اول حضورم در اینجا یاد گرفتم. ما یونایتد هستیم. کار سختی در پیش داریم ولی دید مثبتی به آن خواهیم داشت. تنها تیمی هستیم که از آن‌ها امتیاز گرفته است و سرشار از امید به استقبال این بازی خواهیم رفت. فقط باید همان کاری را انجام بدهیم که دفعه قبل انجام دادیم. در آن بازی بد شانس بودیم که حریف توانست در دقایق پایانی به گل برسد. بدون هیچ ترسی راهی زمین آن‌ها می‌شویم.

اگرچه یونایتد در فصل جاری از بی ثباتی رنج می‌برد، آن‌ها نسبت به دیدار رفت رشدی نسبی را تجربه کرده‌اند. جیمز در ادامه عنوان کرد:

آخرین مرتبه که با آن‌ها بازی کردیم، فقط یک امتیاز با منطقه خطر فاصله داشتیم و از همه طرف تحت فشار بودیم. بازیکنان تیم با وجود این که بازی را فوق العاده مدیریت کردند، باید آن فشار را حس کرده باشند. قطعا این بار اعتماد به نفس بیشتری داریم. خوب دفاع کردن، همیشه بنیان هر تیمی است. ما تابستان گذشته بخش اعظمی از پول خود را صرف به خدمت گیری آرون ون بیساکا و هری مگوایر کردیم چرا که نیاز داشتیم بهتر دفاع کنیم و همچنین کنترل بازی‌ها را به دست بگیریم. هری بازیکنی مقتدر است که در کار با توپ خونسرد عمل می‌کند. باید نسبت به بازی قبلی مقابل لیورپول، در کار با توپ بهتر عمل کنیم. برای بازی کردن در خانه آن‌ها باید شجاع بود.  

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو