پیراهن علی پروین برای همیشه بایگانی شد!

منبع: ورزش 3

9

1398/10/29

15:21


طبق تصمیم باشگاه پرسپولیس و محمدحسن انصاری‌فرد پیراهن شماره هفت این تیم به احترام علی پروین، اسطوره این باشگاه برای همیشه بایگانی شد و دیگر در اختیار بازیکنی قرار نخواهد گرفت.

پیراهن علی پروین برای همیشه بایگانی شد!

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که برای احترام به علی پروین، پیراهن شماره 7 او را برای همیشه بایگانی خواهد کرد و دیگر هیچ بازیکنی آن را نخواهد پوشید. این در حالی است که براندائو جونیور در فصل جاری و سروش رفیعی در سال گذشته، آن را بر تن داشت اما سرانجام سرخ ها تصمیم گرفتند که این لباس را برای همیشه به موزه باشگاه بسپارند.

 

این پیراهن پس از خداحافظی علی پروین یکی از شماره های جنجالی در باشگاه پرسپولیس بود. بازیکنانی چون حمید استیلی، حامد کاویانپور و حمید علی عسگری نیز آن را در اختیار داشتند اما هرگز نتوانستند توانایی واقعی خود را با پیراهن علی پروین ارائه کنند.

 

با این حال حضور سروش رفیعی در لیگ شانزدهم و درخشش او با پیراهن شماره 7 باعث شد تا پس از سال ها یک بازیکن در و اندازه های این لباس ظاهر شود اما در نهایت ناکامی براندائو جونیور سبب شد تا باشگاه پرسپولیس تصمیمی جدید بگیرد. البته این در حالی است که پیش تر نیز به صورت غیررسمی پیراهن علی پروین بایگانی شده بود.

 

علی پروین اسطوره 73 ساله سرخ ها از سال 1349 تا 1366 پیراهن پرسپولیس را برتن داشت.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو