نامجومطلق: شیطنت‌های برخی کشورهای عربی کار خودش را کرد/ بلاتکلیف هستیم

منبع: عصر ایران

9

1398/10/29

16:11


در حال حاضر بلاتکلیف هستیم، ابتدا قرار بود روز سه‌شنبه با الکویت بازی کنیم که این بازی عقب افتاد و این در حالی است که برنامه‌ریزی تمرینی ما هم به هم می‌ریزد. واقعا نمی‌دانیم با این شرایطی که ایجاد شده چه کار کنیم.

نامجومطلق: شیطنت‌های برخی کشورهای عربی کار خودش را کرد/ بلاتکلیف هستیم

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: شیطنت برخی کشورهای عربی کار خودش را کرد و در حالی که بازی‌های در ایران با امنیت کامل برگزار می‌شود، می‌خواهند ما را از میزبانی محروم کنند.

مجید نامجومطلق در گفت‌وگو با تسنیم، درباره محرومیت تیم‌های ایرانی از میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: در این زمینه شیطنت‌های برخی کشورهای عربی کار خودش را کرد. ایران از لحاظ امنیتی هیچ مشکلی ندارد و بازی‌های فوتبال هم بدون هیچ مشکل خاصی برگزار می‌شود. در این سال‌ها تماشاگران ایرانی رکورد حضور تماشاگران در ورزشگاه را بارها شکسته‌اند و هیچ مشکلی هم به وجود نیامده است.

وی تاکید کرد: در حال حاضر بلاتکلیف هستیم، ابتدا قرار بود روز سه‌شنبه با الکویت بازی کنیم که این بازی عقب افتاد و این در حالی است که برنامه‌ریزی تمرینی ما هم به هم می‌ریزد. واقعا نمی‌دانیم با این شرایطی که ایجاد شده چه کار کنیم.

مربی استقلال در ارتباط با شرایط فنی آبی‌پوشان عنوان کرد: وضعیت تیم ما خوب است و با اینکه تمرینات استقلال به دلیل انتخاب سرمربی دیرتر از موعد شروع شد، سعی کردیم بازیکنان را از لحاظ فنی و فیزیکی در شرایط خوبی قرار دهیم. بازی دوستانه هم انجام می‌دهیم تا در شرایط بازی قرار گرفته و از لحاظ تاکتیکی هم به هماهنگی برسیم. با این حال این بلاتکلیفی برای تیم ما خوب نیست و امیدوارم شرایط تغییر کند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو