زنده؛ لیورپول 1 – 0 منچستریونایتد

زنده؛ لیورپول 1 – 0 منچستریونایتد


منبع: ورزش 3

15

1398/10/29

22:56


امشب لیورپول در استادیوم آنفلید پذیرای یونایتد خواهد بود.

زنده؛ لیورپول 1 – 0 منچستریونایتد

به گزارش "ورزش سه" به گزارش "ورزش سه"، شاگردان یورگن کلوپ تنها یک بار در این فصل موفق به کسب پیروزی نشده اند که به دیدار رفت برابر رقیب دیرینه شان یونایتد باز می گردد. لیورپول که تقریبا قهرمانی این فصلش را قطعی ساخته، امشب به دنبال انتقام تساوی رفت در خانه اش است. لیورپول فصل جدید لیگ برتر را طوفانی آغاز کرده و حالا آنها بیش از هر زمان دیگر به شکستن طلسم ۳۰ ساله قهرمان نشدن در لیگ برتر نزدیک هستند. در سمت مقابل منچستریونایتد این روزها برای رتبه چهارم جدول و کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا می جنگد.

 

دقیقه 23: پاس فیرمینو با اشتباه مدافع لیورپول به مانه رسید و او تک به تک شد اما شاو خود را به این بازیکن رساند و اجازه نداد گلزنی کند.

 

دقیقه 14: گگلللللللللللللللل! ارسال دیدنی آرنولد از روی نقطه کرنر با ضربه سر فن دایک همراه شد تا دروازه داوید ده خیا خیلی زود باز شود.

 

دقیقه 10: سانتر بازیکنان لیورپول روی دروازه منچستریونایتد با ضربه سر سادیو مانه از روی نقطه پنالتی همراه شود اما توپ به بیرون رفت.

 

دقیقه 9: برخورد شدید ماتیچ با واینالدوم باعث شد تا او کارت زرد بگیرد و واینالدوم نیز آسیب ببیند.

 

19:05-ترکیب اصلی لیورپول و منچستر یونایتد اعلام شد

 

لیورپول: آلیسون،  آرنولد، گومز، فن دایک، رابرتسون، واینالدوم، هندرسون، چمبرلین، مانه، صلاح، فیرمینو

 

زنده؛ لیورپول 1 – 0 منچستریونایتد

 

 

منچستریونایتد: دخیا، ون بیساکا، لیندلوف، مگوایر، شاو، ویلیامز، ماتیچ، فرد، پریرا، جیمز، مارسیال

 

 

زنده؛ لیورپول 1 – 0 منچستریونایتد

 

 

18:34- توئیت جالب یکی از کاربران لیورپولی: آخرین باری که یونایتد در آنفیلد به پیروزی رسید، سادیو مانه در سنگال چای فروش بود.

 

 

زنده؛ لیورپول 1 – 0 منچستریونایتد

 

18:05- ترکیب منتخب دو تیم از نگاه ESPN و هو اسکورد

 

 

زنده؛ لیورپول 1 – 0 منچستریونایتد

 

 

زنده؛ لیورپول 1 – 0 منچستریونایتد

 

17:39- مارکوس راشفورد در این فصل بهترین بازیکن منچستریونایتد بوده است و بهترین آمار های تیمش را به جای گذاشته است. حضور او در بازی امشب در حاله ای از ابهام قرار دارد اما در صورت بازی کردن می توان از این مهاجم انگلیسی به عنوان خطرناک ترین بازیکن شیاطین سرخ یاد کرد.

 

 

زنده؛ لیورپول 1 – 0 منچستریونایتد

 

 

17:37- شیاطین سرخ سال 2004 مسبب پایان روزهای شکست ناپذیری آرسنال بعد از 49 بازی بدون باخت شدند و یک سال بعد هم همین کار را با چلسی انجام دادند که در 40 بازی‌اش در لیگ برتر تن به شکست نداده بود. این می‌تواند نشانه‌ای نگران کننده برای تیم کلوپ باشد.

 

17:25- لیورپول با احتساب بازی‌های فصل گذشته‌اش، اکنون 38 بازی متوالی بدون باخت در لیگ برتر انجام داده است که طولانی‌ترین روند در تاریخ این رقابت‌ها محسوب می‌شود.

 

17:12- دو تیم تا به حال 169 بار برابر یکدیگر قرار گرفته اند که 54 پیروزی سهم لیورپول، 49 تساوی و 66 برد سهم منچستریونایتد بوده است.

 

 

زنده؛ لیورپول 1 – 0 منچستریونایتد

 

16:56- شیاطین سرخ در 5 بازی اخیر خود در لیگ برتر مقابل لیورپول تنها 34 درصد مالکیت توپ داشته است. آماری که در نوع خود عجیب به نظر می رسد.

 

16:54- منچستریونایتد در 5 بازی اخیر لیگ برتری خود تنها 10 شوت وارد دروازه حریفان خود کرده است.

 

16:52- در بین 31 تیمی که یورگن کلوپ کلوپ بیشتر از 10 بار مقابل آنها قرار گرفته، کمترین درصد پیروزی تیم های او مقابل منچستریونایتد بوده است یعنی تنها 20 درصد

 

 

زنده؛ لیورپول 1 – 0 منچستریونایتد

 

 

16:50- لیورپول بیش از هر تیم دیگری در لیگ برتر مقابل منچستریونایتد شکست خورده است. قرمزهای آنفیلد تا به حال 28 باز از یونایتد شکست خورده اند.

 

16:48- بیش از 1000 روز از شکست آخرین شکست لیورپول در آنفیلد می گذرد.

 

16:44- در یازده تقابل اخیر دو تیم پنج برد منچستریونایتد، پنج تساوی و تنها یک پیروزی لیوروپول حاصل کار دو تیم بوده است.

.

16:40- لیورپول برای اولین بار از سال 1990، هنگامی میزبان منچستریونایتد است که هفته را با صدرنشینی آغاز می کند. در سال 1990، لیورپول با هدایت کنی داگلیش شیاطین سرخ را در آنفیلد با نتیجه 4-0 شکست داد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو