زیباترین بانوان ورزشکار روسیه در سالی که گذشت ؛ از ماریا شاراپووا تا سوتلانا روماشینا

زیباترین بانوان ورزشکار روسیه در سالی که گذشت ؛ از ماریا شاراپووا تا سوتلانا روماشینا


192

1398/2/26

18:40


زیباترین بانوان ورزشکار روسیه در سالی که گذشت ؛ از ماریا شاراپووا تا سوتلانا روماشینا

زیباترین زنان ورزشکار روس

سال پر فراز و نشیب ۲۰۱۸ میلادی تا چند هفته دیگر به پایان می رسد و هفدهمین سال هزاره سوم میلادی نیز خود را آماده ژانویه دیگر می کند. در روزهای پایانی هر سال میلادی، رسانه های جهان در زمینه های مختلف، به انتخاب “ترین ها” اقدام می کنند و تلاش کرده تا با این کار، به نوعی نظر مخاطبان خود را درباره “ترین ها”ای سال میلادی که گذشت، جویا شوند.

بسیاری از رسانه های مد و لباس، ورزش، هنر، موسیقی، سینما و حتی دنیای اقتصاد و سیاست، با برگزاری نظر سنجی هایی از مخاطبان و حتی کارشناسان خود در اقصی نقاط جهان، می کوشند تا بر”ترین ها” را انتخاب و معرفی کرده و به نوعی، کارزار رسانه ای را در پایان سال، هدایت کنند که برای خیلی از مخاطبان، به خصوص کاربران آنلاین، جذاب به نظر می آید.

حتما بخوانید : زیباترین زنان جهان اهل چه کشورهایی هستند ؟

ماریا شاراپووا، تنیسور مطرح میلیونر روس

(ماریا شاراپووا، تنیسور مطرح میلیونر روس، یکی از مدل های برندهای مطرح دنیای پوشاک و خودرو است)

میلیاردر “ترین ها”، قدرتمند “ترین ها”، تاثیر گذار “ترین ها”، پر فروش ترین، پر مخاطب “ترین ها”، پر دانلود “ترین ها” و هزاران “ترین ها”دیگری که در عرصه های فناوری و اقتصاد و سبک زندگی و هنر و امثال هم در روز های آینده در رسانه ها و خبرگزاری های داخلی و خارجی خواهیم شنید، ما را با حقایق تلخ و شیرینی آشنا می کند که جالب توجه خواهد بود.

اما، برای برخی رسانه ها نیز که به دنبال بررسی “ترین ها”در عرصه هایی غیر از موارد فوق الذکر هستند،‌ انتخاب زیبا “ترین ها” ی ورزشکاران در رشته های مختلف نیز مدتی است که متداول شده و برخی از رسانه ها، از جمله رسانه های روس زبان، در این زمینه فعالیت زیادی از خود نشان داده اند و این موضوع ارتباط زیادی به اهمیت زیبایی و مد و لباس در کشور روسیه دارد.

ماریا شاراپووا، جذاب “ترین ها”ورزشکارن زن روس

(تبلیغ ماریا شاراپووا ، جذاب “ترین ها”ورزشکارن زن روس در سال ۲۰۱۷ با پورشه)

اخیرا، خبرگزاری اسپوتنیک روسیه در نظر سنجی از هزاران مخاطب خود در سراسر جهان، از آنان خواست تا جذاب “ترین”ورزشکاران زن این کشور را انتخاب و معرفی کنند. این انتخاب، تنها بر اساس جذابیت چهره و استایل بدنی بوده و موفقیت ورزشکار و قابلیت های غیر از زیبایی  نیز در معیار انتخاب این  افراد تاثیر گذار بود.

چرا که در فهرست پانزده گانه، جذاب ترین ورزشکاران زن این کشور در میان پر افتخار ترین چهره های ورزش روسیه در ۱۰ سال اخیر انتخاب شده و به نظر می رسد، برای مخاطبانی که ترین ها را انتخاب می کنند، موفقیت و دستاوردهای ورزشی و اجتماعی نیز هم چون جذابیت صورت و خوش استایلی، اهمیت زیادی دارد.

در انتخاب امسال، جذاب ترین ورزشکاران روس همان طور که انتظار می رفت، از رشته هایی مانند ژیمناستیک، شنای موزون زنان و هم چنین پاتیناژ انتخاب شد که چهره هایی از ۱۸ سال تا ۲۶ سال را شامل می شود. به دلیل ان که روسیه در رقابت های دختر شایسته شرکت می کند (miss World)، امسال نماینده ان ها فردی به نام یانا است.

۱۵ ورزشکاری که در ادامه می آید، به معرفی جذاب “ترین ها”ورزشکاران زن روسیه در سال ۲۰۱۶ میلادی اشاره دارد که در صدر این فهرست، همان طور که شاید پیش بینی هم می شد، معروف “ترین ها”تنیسور زن سال های نه چندان دور روسیه، یعنی ماریا شاراپووا قرار دارد که پس از آن، ۱۴ ورزشکار زن روسیه،‌توانسته اند نظر مخاطبان این خبرگزاری را بدست آورند.

گزارش امروز  لوکس تهران را اختصاص دادیم به معرفی این ۱۵ زن جذاب ورزشکار روس. با ما در گزارش امروز همراه باشید.

ماریا شاراپووا : جذاب ترین ها ورزشکار زن روسیه

انتخاب ماریا شاراپووا، به عنوان جذاب “ترین ها”ورزشکار زن روس در سال 2017 میلادی

(از فوتوشوتینگ های سال ۲۰۱۳ ماریا شاراپووا)

شاید از نظر خیلی از رسانه ها و علاقمندان به مسائل ورزشی و مد و لباس، انتخاب ماریا شاراپووا، به عنوان جذاب “ترین ها”ورزشکار زن روس در سال ۲۰۱۷ میلادی، انتخاب نادرستی نباشد. او، یکی از پر افتخار “ترین”ورزشکاران روسیه به خصوص در رشته تنیس است که در فعالیت های مد و لباس و زیبایی نیز در آلمان و آمریکا، فعالیت های گسترده ای دارد.

رونمایی از جدیدترین لباس های شاراپووا

(رونمایی از جدید “ترین ها”لباس شاراپووا که توسط طرح انگلیسی Roksan Dailincic دوخته شد)

. بانویی که اکنون در اینستاگرام، بیش از  ۲.۱ میلیون مخاطب داشته و از فعالان این شبکه در میان ورزشکاران زن به شمار می رود.

 اینستاگرام ۱ میلیون مخاطبی جذاب ترین ها ورزشکار روسیه

(تصویر صفحه اینستاگرام ۱ میلیون مخاطبی جذاب “ترین ها”ورزشکار روسیه در سال ۲۰۱۷)

این ورزشکار جذاب ۳۰ ساله که ۱۸۹ سانتیمتر قد دارد، سال ها به عنوان سفیر تبلیغات پورشه آلمان فعالیت می کرد و بسیاری از برندهای مد و لباس اروپا و آمریکا را به واسطه استایل خوش فرم بدن ورزشکارش، تبلیغ کرد. برنده ۵ عنوان قهرمانی مسابقات GRAND SLAM تنیس جهان و حضور در ۸ فینال این رقابت ها، او را یکی از تاریخ ساز “ترین ها” ورزش روسیه به خصوص در عرصه تنیس نمود.

 پست های جذاب شاراپووا

(یکی از پست های جذاب شاراپووا که علاقه او به پاستیل را نشان می دهد)

۱۷ اسفند ۱۳۹۴ بود که در یک کنفرانس خبری، از مثبت بودن آزمایش دوپینگ خود به واسطه استفاده از ماده ملدونیوم  در مسابقات گراند اسلم ۲۰۱۶ پرده برداشت. او توسط فدراسیون جهانی تنیس به دلیل مثبت اعلام شدن آزمایش دوپینگ، تا سال ۲۰۱۸ از کلیه فعالیت های ورزشی محروم شد.

اسطوره تنیس زنان جهان در فعالیت های خیریه و تبلیغات

(اسطوره تنیس زنان جهان در فعالیت های خیریه و تبلیغات، حضور پر رنگ دارد)

این چهره معروف ورزش روسیه، اکنون در ایالات متحده زندگی میکند و ملیت خود را حفط کرده و همچنان مجرد است.

لوکس تهران بزودی گزارشی از سبک زندگی دیجیتالی ماریا، منتشر خواهد کرد.

آلیا موستفنیا: ژیمناست معروف و جذاب روس ها

آلیا موستفنیا ژیمناست معروف و جذاب روس ها

دومین ورزشکار جذاب زن روسیه به انتخاب خبرگزاری اسپوتنیک در سال ۲۰۱۶ میلادی را باید یکی از اعضای کاروان رشته پر طرفدار و مدآل آور روس ها در ژیمناستیک دانست.

دومین ورزشکار جذاب زن روسیه

(آلیا موستفنیا در رقابت های ژیمناستیک هنری المپیک لندن ۲۰۱۲)

آلیا موستفینا (Ali Mustofina) ورزشکار ۲۲ ساله اهل روسیه است که توانست با سن کم، در موارد گوناگون رشته ژیمناستیک هنری در مسابقات المیپک تابستانی ریو ۲۰۱۶ برزیل، کلکسیون افتخاراتش را تکمیل کند. پدر وی نیز که فرهاد موستفینا نام دارد، برنز رقابت های کشتی المپیک ۱۹۷۶ را در اختیار دارد.

وی با ۱۶۱ سانتیمتر قد و بدنی انعطاف پذیر، دومین ورزشکار جذاب روسیه در سال ۲۰۱۶ انتخاب شد.

آدلینا ساتینکوا : بر”ترین ها”پاتیناژ کار روس ها

آدلینا ساتینکوا پاتیناژ کار روس ها

با اختلاف زیاد از ماریا شاراپووا و آلیا موستفنیا، آدلینا قرار دارد که توانست عنوان سومین ورزشکار جذاب روس های در سال ۲۰۱۶ میلادی را از آن خود کند. وی در رشته پاتیناژ، یکی از معروف های این کشور علاقمند به پاتیناژ بوده و به نظر می رسد، حرکت های فوق العاده و انعطاف پذیری استایل بدنی او در این رویدادها، تاثیر زیادی در انتخاب وی به عنوان یکی از ۱۵ ورزشکار زن جذاب این کشور داشته باشد.

او قهرمانی رقابت های پاتیناژ سال ۲۰۱۴ شد و در رقابت های گرند پریکس، پنج بار به مدال طلا دست یافت. وی نخستین ورزشکار زن روسیه است که در رقابت های المپیک در پاتیناژ انفرادی موفق به کسب مدال طلا شد.

ماریا ویچرنوا : گلف باز معروف روس ها

ماریا ویچرنوا گلف باز معروف روس ها

رتبه چهارم را ماریا ویچرنوا دریافت کرد که در رشته گلف، یکی از معروف های این کشور به شمار می رود و البته با اختلاف زیادی نسبت به ۳ نفر قبلی، رتبه چهارم جذاب “ترین ”ورزشکاران زن روس در سال ۲۰۱۶ را به خود اختصاص داد. این ورزشکار با ۱۷۶ سانت قد، یکی از جذاب “ترین”چهره ها را در میان ورزشکاران زن روسیه به خصوص در میان گلف باز ها در اختیار دارد.

خانم ماریا را باید نخستین ورزشکار گلف باز حرفه ای روس ها دانست که توانست به عضویت کامل تور بانوان اروپا نائل شود. آخرین اطلاعات از زندگی ایشان را می توان در صفحه شخصی ایشان در این نشانی دنبال کرد که ۲۱ هزار دنبال کننده دارد.

یلنا ایسنبایوا: پرنده جذاب روس ها

پنجمین مقام را پرنده جذاب روس ها، یلنا ایسنبایوا به خود اختصاص داد که در زمینه پرش با نیزه، یکی از معروف “ترین ”ورزشکاران این کشور به شمار می رود.

یلنا ایسنبایوا پرنده جذاب روس ها

اسینبایوا نخستین زنی است که از مانعی به ارتفاع بیش از پنج متر گذر کرده ‌است و پس از ۲۸ بار شکستن رکورد جهانی (فضای باز و داخل سالن)، رکورد فعلی پرش با نیزهٔ زنان را به ۵٫۰۶ متر در فضای باز (زوریخ، اوت ۲۰۰۹) رسانده است.

رکورد پرش با نیزهٔ داخل سالن هم تا سال ۲۰۱۳ به میزان ۵٫۰۱ متر متعلق به ایسینبایوا بود که در این سال جن سور رکورد داخل سالن ایسینبایوا را شکسته و دومین زنی شد که از ۵ متر گذر می‌کند.

اینستاگرام جذابترین پرنده روس

(تصویر اینستاگرام جذاب “ترین ”پرنده روس در سال ۲۰۱۷ میلادی)

 ایسینبایوا دو قهرمانی المپیک در مسابقات ۲۰۰۴ آتن و ۲۰۰۸ پکن، سه مدال طلا در مسابقات دو و میدانی قهرمانی جهان در سال‌های ۲۰۰۵ و ۲۰۰۷ و ۲۰۱۳ به همراه چهار مدال طلا در دو و میدانی داخل سالن قهرمانی جهان در ۲۰۰۴ و ۲۰۰۶ و ۲۰۰۸ و مدال طلای قهرمانی دو و میدانی جوانان جهان، قهرمانی دو و میدانی نوجوانان جهان، بازی‌های جهانی جوانان، قهرمانی دو و میدانی اروپا و قهرمانی دو و میدانی داخل سالن اروپا را کسب کرده است.

ایشان را در این نشانی در اینستاگرام دنبال کنید که ۱۸۹ هزار مخاطب دارد.

یولیا لیپنیتسکایا : دومین پاتیناژ کار جذاب روس ها

یولیا لیپنیتسکا دومین پاتیناژ کار جذاب روس ها

ششمین ورزشکار جذاب روس ها در سال ۲۰۱۶ فردی دیگر از پاتیناژ کار های روس است که Yulia_Lipnitskaya نام دارد. وی همراه با تیم ملی روسیه در بازی های المپیک تابستانی ۲۰۱۴ میلادی،‌ برنده مدال طلای رقابت ها شد و قهرمان انفرادی زنان در مسابقات اروپایی اسکیت نمایشی ۲۰۱۴ نیز به شمار می رود. وی جوان “ترین ”ورزشکار زن روسیه در رقابت های بازی های المپیک تابستانی است که موفق به کسب مدال طلا می شود.

 اینستاگرام پر افتخار ترین پاتیناژ کار جوان روسیه

(تصویر اینستاگرام پر افتخار “ترین ها”پاتیناژ کار جوان روسیه )

وی با هجده سال سن و ۱۶۰ سانتی متر قد، افتخارات بسیاری برای ورزش روسیه به همراه داشته و بدن انعطاف پذیرش، سبب شده تا وی در فهرست جذاب های روس ها در سال جاری میلای قرار بگیرد.

اینستاگرام وی بسیار فعال است و بیش از ۶۷۰ پست از سبک زندگی دیجیتالی وی به اشتراک گذاشته شده است که در این نشانی می توانید مشاهده کنید.

یانا کودریاوتسوا: ژیمناست هنری روس

یانا کودریاوتسوا ژیمناست هنری روس

خانم یانا Yana_Kudryavtseva هفتمین ورزشکار جذاب منتخب اسپوتینک در سال ۲۰۱۶ میلادی  است. وی با نوزده سال، در سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵، قهرمان جهان شده و دارنده رکورد جوان “ترین ” ژیمناست هنری است که توانست عنوان قهرمان قهرمانان جهان را در پانزده سالگی بدست آورد. وی در مسکو زندگی می کند و قد ۱۷۰ سانتیمتری و بدن انعطاف پذیر خوش استایلش سبب شده تا به وی لقب ملکه یخی (ICE QUEEN) بدهند.

 هفتمین ورزشکار جذاب روس در سال 2017

(تصویر اینستاگرام ۳۱۹ هزار مخاطبی یانو: هفتمین ورزشکار جذاب روس در سال ۲۰۱۷)

خانم یانا، به دلیل چهره جذاب و شهرت فراوان در میان نوجوانان روسیه، یکی از مدل های جدید لباس نوجوانان نیز به شمار می رود. او بیش از ۱۰۰۰  پست در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است و در این نشانی می توانید سبک زندگی این چهره جذاب روس ها را مشاهده کنید.

یانا یگریان: جذاب “ترین ها”شمشیر زن روس

یانا یگریان جذاب ترین شمشیر زن روس

در فهرست جذاب “ترین ” ورزشکاران زن روس در سال ۲۰۱۶ میلادی به انتخاب خبرگزاری روسیه اسپوتنیک، هشتمین رتبه به یانا یگریان اختصاص داشت که نه ژیمناست کار است و نه گلف باز و نه تنیسور و نه حتی پاتیناژ کار. او در رشته ای فعالیت دارد که خیلی با استقبال گسترده روس ها مواجه نیست. شمشیر بازی!

مارگاریتا مامون: ژیمناست جذاب روس

مارگاریتا مامون ژیمناست جذاب روس

نهمین فرد در فهرست جذاب “ترین ها”ورزشکاران روس، به مارگاریتا مامون  Margarita_Mamun   تعلق گرفت که با ۱۷۰ سانتیمتر قد، در رشته ژیمناستیک موزون، توانسته افتخارات بسیاری را برای این کشور در چند سال اخیر به ارمغان آورد. افتخاراتی در گرند پریکس و قهرمانی اروپا در سال ۲۰۱۷ میلادی از جمله این موارد است. او هم هم چون دیگر ورزشکاران موفق رشته ژیمناستیک موزون، عضو باشگاه شرکت غول انرژی روسیه یعنی گازپروم است.

فهرست جذابترین ورزشکاران روس

(تصویر یکی از پست های جدید مارگاریتا در اکتبر ۲۰۱۷ میلادی که وی را با استایلی از برند آلنا نشان می دهد)

وی در اینستاگرام بیش از ۱۵۰۰ پست به اشتراک گذاشته است و در این نشانی می توان سبک زندگی دیجیتالی دیگر عضو باشگاه خوشگل ها روس در سال ۲۰۱۷ میلادی را مشاهده کرد. او بیش از ۳۲۱ هزار فالور دارد.

اوگنیا مدودوا : پاتیناژ کار جذاب روس ها

اوگنیا مدودوا پاتیناژ کار جذاب روس ها

اوگینا شانزده ساله صد و شصت سانتیمتری، یکی دیگر از اعضای باشگاه جذاب های روس در سال ۲۰۱۶ میلادی بوده که در رشته پاتیناژ فعالیت دارد. او قهرمان سال ۲۰۱۶ پاتیناژ است و هم چنین در سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ میلادی نیز، برنده گربند پریکس و قهرمانی اروپا شد.

اعضای باشگاه جذاب های روس

(جدید ترین پست های اینستاگرام اوگنیا مدودوا با ۲۲۷ هزار مخاطب)

اوگینا با استایل بدنی انعطاف پذیر، دهمین چهره ورزشکار جذاب روس ها بوده و در شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز فعالیت گسترده داشته و بیش از ۷۰۰ پست به اشتراک گذاشت. وی را در این نشانی دنبال کنید.

دریا کلیشینا: پرنده جذاب روس ها

دریا کلیشینا پرنده جذاب روس ها

یازدهمین مقام جذاب “ترین” ورزشکاران زن روس در سال ۲۰۱۶ میلادی به خانم دریا کلیشینا اختصاص دارد که توانسته در رشته پرش طول،‌ با وجود قد بلند و استایل بدنی منعطف و پاهای کشیده، یکی از قهرمانان پرش طول روسیه و اروپا باشد. شاید همین استایل، تاثیر زیادی در انتخاب خبرگزاری اسپوتنیک برای گزینش وی در فهرست ۱۵ چهره جذاب روس در سال جاری میلادی داشت.

این ورزشگاه یک صد و هشتاد سانتی متری روس، در رقابت های المپیک ریو دوژانیروی برزیل ۲۰۱۶ میلادی نیز نتوانست به مدالی دست یابد اما در چند سال اخیر برای روسیه در رقابت های گوناگون پرش، افتخار آفرینی کرده است.

اینستاگرام دریا کلیشینا پرنده جذاب روس

(تصویر اینستاگرام دریا کلیشینا پرنده جذاب روس)

یازدهمین مقام جذاب ترین ورزشکاران زن روس

وی را با ۴۵۸ پستی که تا کنون منتشر کرده در این نشانی در اینستاگرام دنبال کنید . وی ۲۳۱ هزار فالوور دارد.

دریا اسپریدونوا : ژیمناست جذاب روس ها

دریا اسپریدونوا ژیمناست جذاب روس ها

دوازدهمین چهره جذاب زن روس در سال ۲۰۱۷ میلادی به اسپیریدونوا رسید که یکی از پر افتخار های نوجوان روسیه در رشته ژیمناستیک در رقابت های جهانی به شمار می رود.

دوازدهمین چهره جذاب زن روس در سال 2017 میلادی

(تصویر اینستاگرام دوازدهمین چهره جذاب زن روسیه در سال ۲۰۱۷ میلادی)

ایشان را با ۵۲ هزار مخاطب در این نشانی در اینستاگرام دنبال کنید.

یولیا افیموا:‌شناگر مشهور و جذاب روس

یولیا افیموا شناگر مشهور و جذاب روس

سیزدهمین ورزشکار جذاب روس در سال ۲۰۱۶ به انتخاب خبرگزاری روسی اسپوتینک، فردی به نام یولیا افیموا بوده که او را می توان مایکل فلپس روس ها در رشته شنای بانوان محسوب کرد. این ورزشگار بیست و چهار ساله با ۱۷۸ سانت قد، در المپیک ۲۰۱۲ لندن،‌مدال برنز گرفت و در رقابت های سال ۲۰۱۷ میلادی، در ماده صد متر و دویست متر،‌مدال نقره جهان را از آن خود کرد. او ۴ بار عنوان قهرمانی جهان را به خود اختصاص داد.

ناتالیا ایشچنکو : شناگر موزون جذاب روس

ناتالیا ایشچنکو شناگر موزون جذاب روس

چهاردهمین فرد این لیست، ناتالیا ایشچنکو است که در رشته شنای موزون، یکی از پر افتخار های روسیه محسوب می شود و توانست، یک ششم امتیاز های ماریا شاراپووا را از آن خود کند و در مقام چهاردهم قرار بگیرد.

سوتلانا روماشینا (شنای موزون)

سوتلانا روماشینا شنای موزون

سوتلانا روماشینا، پانزدهمین ورزشکار جذاب روسیه در سال ۲۰۱۶ میلادی به انتخاب اسپوتنیک بود. وی با ۱۷۳ سانت قد، یکی از پر افتخار “ترین ”ورزشکاران روسیه در رشته شنای موزون (Synchronized Swimming) بوده و در سه دوره المپیگ از ۲۰۰۸ چین تا ۲۰۱۶ ریو، طلای رقابتها را از آن خود کرد. وی قریب به ۲۳ هزار مخاطب در اینستاگرام دارد. وی را در این نشانی دنبال کنید.

درگاه هایی مانند توتال اسپورتک نیز برخی از این روزشکاران روس را در فهرست جذاب “ترین” قهرمانان ورزش جهانی در سال ۲۰۱۷ میلادی قرار دادند.

به نظر شما، کدام یکی از این ورزشکاران، شایسته عنوان جذاب ترین ورزشکار زن روسیه است؟

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو