داستان « پرنس مرموز » : محرمانه‌های اولین پسر مگان مارکل و پرنس هری

داستان « پرنس مرموز » : محرمانه‌های اولین پسر مگان مارکل و پرنس هری


175

1398/2/26

18:42


داستان « پرنس مرموز » : محرمانه‌های اولین پسر مگان مارکل و پرنس هری

تولد فرزندِ پسر مگان مارکل و پرنس هری

نخستین فرزند مگان مارکل و پرنس هری به دنیا آمد. شاید این مهم ترین خبر خاندان سلطنتی انگلیس در سال ۲۰۱۹ میلادی بود که میلیون ها طرفدار مگان از سپتامبر سال ۲۰۱۸ میلادی منتظر شنیدن آن بودند. همان طور که پیش بینی می شد، نام این پسر خوشبخت، هنوز رسانه ای نشده و مگان و هری قصد دارند تا رسانه ها و افکار عمومی را همچنان منتظر بگذارند. پس از اعلام تولد نخستین فرزند مگان مارکل و پرنس هری، اینستاگرام رسمی او، مملو از پیام ها و کامنت های تبریک هوادارانش شد. مگان مارکل ، صفحه اینستاگرام اختصاصی رسمی ندارد و همه صفحات منتشره، غیر رسمی است.

گزارش امروز مجله تخصصی مد و سبک زندگی لوکس تهران، شما را در جریان متن و حاشیه های تولد مرموز ترین و کوچک ترین پرنس جهان قرار می دهد.

اگر شما هم نظر و دیدگاهی دارید، از طریق بخش کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

با ما همراه باشید.

آرچی هریسون ماونت باتون ویندزور

آرچی هریسون ماونت باتون ویندزور

اسم و تصویر پسر مگان مارکل و پرنس هری، بامداد هشتم ماه MAY میلادی پس از چند روز تاخیر اعلام شد. آرچی هریسون ماونت باتون ویندزور (archie harrison mountbatten-windsor). همان طور که گفته شد، اسم دارای ۴ سیلاب است و والدین، روبروی قصر ویندزور ، از فرزند جدید رونمایی کردند. لحظاتی پس از این رونمایی، اینستاگرام کاخ باکینگهام اعلام کرده پرنس هری و همسرش، خود تصمیم گرفته اند پسرشان، آرچی، لقب سلطنتی ای نداشته باشد. بنابراین تنها عنوان فرزند آن ها «اِرل دومبارتون» خواهد بود و لقب پرنس به او تعلق نمی گیرد.

ملکه و آرچی هریسون ماونت باتون ویندزور

( این نخستین دیدار ملکه الیزابت دوم با آرچی هریسون ماونت بانون ویندزور است. خروج این فرزند از انگلیس، تنها با اجازه ملکه امکان پذیر است )

نخستین فرزند مگان مارکل و پرنس هری به دنیا آمد

(صفحه اینستاگرام رسمی کاخ کنزینگتون  برای انتشار  اخبار کیت و ویلیام که خبر تولد پسر مگان مارکل در این صفحه رسانه ای نشده است)

حتما ببینید:  همه چیز درباره عروسی مگان مارکل و پرنس هری

بر خلاف رسم قدیمی عروس های خاندان سلطنتی، مگان مارکل و همسرش، پس از زایمان، روبروی دوربین خبرنگاران در خروجی بیمارستان قرار نگرفتند و ترجیح دادند که هم چنان، نام و تصویر فرزندشان، مخفی باشد تا لقب مرموز ترین عضو خاندان سلطنتی انگلیس در قرن بیست و یکم را بتوان روی پسر مگان مارکل گذاشت که تا هشتم ماه MAY‌میلادی،  هنوز نامی بر وی گذاشته  نشده است.

نخستین فرزند مگان مارکل و پرنس هری، یک پسر است

(هفتم ماه MAY سال ۲۰۱۹ میلادی، اینستاگرام رسمی SUSSEXROYAL اعلام کرد که نخستین فرزند مگان مارکل و پرنس هری، یک پسر است.  پست بالا، تا  کنون با قریب به  ۳  میلیون لایک همراه شده است. طبق اعلام رویال ساسکس،  فرزند آن ها، بامداد ششم ماه می متولد شده است. طبق اعلام اینستاگرام رسمی خاندان سلطنتی، جزییات  بیشتر در روزهای  آینده رسانه  ای  می شود)

پرنس هری، روز دوشنبه، در یک کنفرانس خبری چند دقیقه ای

(پرنس هری، روز دوشنبه، در یک کنفرانس خبری  چند دقیقه ای، تولد فرزند ۷ پوندی خود را اعلام کرد)

پس از تولد پسر پرنسس دایانا فقید (ویلیام (همسر کیت میدلتون) و پسر پرنس چارلز (هری (همسر مگان) )، طبق رسم  نمایش عمومی فرزند متولد شده در برابر دوربین خبرنگاران و رسانه ها، جامعه انتظار داشت که مگان نیز همچون اقدام پیشینیان، این پسر را به حیاط بیمارستان آورده تا چهره او دیده شود. با این حال، نخستین رسم خاندان سلطنتی در مورد تولد فرزند، نقض شده است اما هم چنان، مگان و هری، موظف به  رعایت دیگر قوانین هستند.

تصویری تاریخی از لحظه تولد ویلیام، همسر کیت میدلتون

(تصویری تاریخی از لحظه تولد ویلیام، همسر کیت میدلتون و نخستین فرزند پرنسس دایانا فقید)

به نظر نمی رسد که این سنت شکنی، ادامه یابد. چرا که در ۲ سال اخیر که از آشنایی و ازدواج مگان و هری می گذرد، جز در مواردی در استرالیا گردی ها، مواردی از نقض قوانین خاندان سلطنتی انگلیس توسط  این دو زوج جوان، مشاهده نشده  است.

غسل تعمید کوچک ترین پرنس جهان

یکی از قوانین خاندان سلطنتی انگلیس درباره این عضو کوچولو جدید، عدم اعلام فوری اسم وی به  رسانه ها است.  اگر چه اسم فرزندان کیت میدلتون، ۴۸ ساعت پس از تولد، رسانه ای شد، اما به نظر می رسد که درباره فرزند مگان، بیش  از ۴۸ ساعت  باید منتظر  ماند. اسم فرزند مگان مارکل طبق قانون کاخ باکینگهام، بایستی ۳ سیلاب داشته باشد.

حتما اسم نخسیتن فرزند مگان مارکل  و پرنس هری، چهار سیلاب خواهد داشت. اسم دقیق را باید چند روزی منتظر  ماند تا رسما، روی خروجی توییتر یا اینستاگرام یا سایت پادشاهی بریتانیا اعلام شود.

پرنس جورج،  فرزند کیت میدلتون با نام جورج  الکساندر لویی شناخته می شود و شارلوت، دختر زیبا رو و کوچک کیت میدلتون که از وی به عنوان هم  بازی  و دوست دختر آینده پسر دیوید بکهام و ویکتوریا بکهام یاد می شود، شارلوت الیزابت دایانا نام دارد. پس، فرزند مگان نیز احتمالا با ۳ یا  ۴  سیلاب نام گذاری می شود.

حتما ببینید: لاکچری گردی با خانواده شیک پوش دیوید بکهام

طبق قوانین خاندان سلطنتی انگلیس، اطلاق لقب پرنس به فرزند مگان مارکل ، بدون اجازه  ملکه الیزابت دوم، ممنوع است. طبق قانون، لقب «ارل» به فرزند مگان مارکل داده می شود. البته در سال ۲۰۱۲ میلادی، ملکه انگلیس اعلام کرد که همه دوک و دوشس های کمبریج، عنوان پرنس و پرنسس خواهند گرفت و احتمالا، همین رویه درباره فرزند مگان مارکل نیز  رعایت شود و از اکنون، باید وی را کوچک ترین پرنس جهان خطاب کرد.

طبق قانون خاندان سلطنتی انگلیس، نخستین فرزند مگان مارکل و پرنس هری، می تواند چندین پدر خوانده و مادر خوانده داشته باشد و این رویه برای فرزندان کیت میدلتون نیز صادق بود. به  دلیل این که مگان و هری، رابطه نزدیکی با جورج کلونی، فوق ستاره  هالیوود و همسرش «امل» دارند، احتمالا از جورج و امل به عنوان پدرخوانده و مادر خوانده این پرنس کوچولو یاد شود. با این حال، جورج کلونی در مصاحبه ای، این موضوع را رد کرد و باید همچنان منتظر روز های آینده بود.

غسل تعمید کوچک ترین پرنس جهان ؛ آرچی

در ماه جولای ۲۰۱۹  میلادی و طبق پیش بینی ها، غسل تعمید کوچک ترین پرنس  جهان، خرداد ماه نود و هشت  در مراسمی رسمی برگزار می شود. آب غسل تعمید از رودخانه ای در اردن خواهد بود. علت آن است که مسیحیان معتقدند که حضرت مسیح  روح الله (ع)، با این آب، دو هزار و اندی سال پیش، غسل داده شد و این رسم، بزودی در کلیسایی در انگلیس، انجام می شود.

نکته ای که درباره  غسل تعمید کوچک ترین پرنس جهان باید بدانید، آن است که لباس این مراسم، از قبل آماده شده  است. او، لباس ویژه بلندغسل تعمید را بر تن خواهد داشت و او شصت و سومین عضو خاندان سلطنتی انگلیس است که این لباس را بر تن خواهد کرد. البته این همان لباسی نیست که قریب به ۱۶۰ سال از  قدمتش می گذرد.

حتما ببینید: مد گردی با مگان مارکل، عروس الیزابت دوم

سفر با نخستین فرزند زوج جوان مگان و هری

زوج جوان، در سفرهای  تابستانی و پاییز گردی های ۲۰۱۹ میلادی، امکان سفر با کودک خود را ندارند و طبق پروتکل های خاندان سلطنتی انگلیس، این اجازه باید از ملکه الیزابت دوم گرفته شود. دو وارت تاج و تخت سلطنت، نباید با هم سوار  هواپیما شوند.

تا کنون ۲ بار، این قانون نقض شده است. یکی درباره سفر ویلیام و دایانا (مادرش) به نیوزلند (لوکیشن فیلم ارباب حلقه ها) و دیگری، سفر پرنس جورج (فرزند کیت و ویلیام) به  استرالیا در سال  ۲۰۱۴ میلادی. این که آیا امکان سفر هوایی مگان مارکل و پرنس هری با فرزندشان در ماه های آینده وجود داشته باشد، در هاله ای از ابهام است.

طبق قانون بریتانیا، مردم، اجازه  لمس نوزادسلطنتی را نخواهند داشت و این یک قانون تسری یافته به اعضای خاندان سلطنتی است. ارتباط گسترده مگان و هری با مردم در سال های اخیر نشان می دهد که آن ها، رویه اجتماعی بودن پرنسس دایانا فقید را در دستور کار داشته و به هواداران خود در مراسمات غیر رسمی وبازدیدها، نزدیک شده اند. بارها تصاویر از در آغوش کشیدن مگان و هری  توسط هوادارانشان در سراسر جهان دیده شده است.

حتما ببینید: هم گردی مگان مارکل و کیت میدلتون

ابهامات درباره تولد جدید ترین عضو خاندان سلطنتی انگلیس ؛ فرزند مگان مارکل

با وجود مواردی که در بالا اشاره شد، هم چنان تولد جدید ترین عضو خاندان سلطنتی انگلیس که کوچک ترین پرنس جهان محسوب می شود، در هاله ای از ابهام قرار دارد.

طبق اعلام قبلی کاخ  باکینگهام، پرنس هری قرار بود که چند سفر کاری به نقاط  مختلف جهان داشته باشد اما او در ماه آوریل  ۲۰۱۹ میلادی  در  کاخ و نزد مگان بود تا شایعه زایمان مخفیانه مگان مارکل ، بیش از پیش تقویت شود.  قبلا گفته شده بود که تاریخ تولد فرزند جدید مگان مارکل و پرنس هری، اوایل بهار ۲۰۱۹ است  اما اکنون که وارد نیمه دوم اردیبهشت ماه ۹۸ شدیم، خبر تولد فرزند،رسانه ای می شود تا ابهامات درباره تولد او، باقی بماند.

پرنس هری در هفته های اخیر، کم تر از نصف روز در دیدار های رسمی دیده  شده است  و تمایلی به حضور در مجامع عمومی نداشته است. همین مساله رسانه ها را مجاب کرده است  که تولد فرزند، چند هفته پیش رخ داده و شایعه مشکلات سلامت این فرزند خردسال، تقویت شود.

چون کیت میدلتون، فرزندش را در بیمارستان سنت مری لندن به دنیا آورد، همگان انتظار داشتند تا مهم ترین تولد شهر لندن در سال  ۲۰۱۹ میلادی را در این  بیمارستان تماشا کنند. اما این اتفاق رخ نداد و زایمان در خانه  انجام شد. آن هم با پزشک زن مورد علاقه مگان .

به هر حال، شایعات و حدث و گمان ها درباره مرموز ترین پرنس جهان ادامه دارد و هفته های آتی، می توان جزییات بیش تری از این پرده پنهان را تماشا کرد.

همه اتفاقات حول و حوش فرزند جدید خاندان سلطنتی انگلیس به  محض  انتشار رسمی، در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد. برای آگاهی از متن و حاشیه تولد این عضو کوچولو، این صفحه را بوک مارک  کرده و چند روز یک بار، رفرش کنید و لینک صفحه را در کانال های تلگرامی که عضو هستید، به اطلاع دوستان خود برسانید.

دنیای مد و لباس و لاکچری گردی را هر روز با لوکس تهران دنبال کنید.

نظر شما درباره مرموز ترین عضو خاندان سلطنتی انگلیس ( فرزند مگان مارکل ) چیست؟

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو