یاد سردار سلیمانی هیچ‌گاه از ذهن مردم خوزستان پاک نخواهد شد

منبع: حوزه

14

1398/11/25

11:26


حوزه/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی فرد گفت: قطعاً یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس، هیچ‌گاه از ذهن ملت شریف ایران و به‌خصوص مردم خوزستان بیرون نخواهد رفت.

یاد سردار سلیمانی هیچ‌گاه از ذهن مردم خوزستان پاک نخواهد شد

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در اهواز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدنبی موسوی فرد، نماینده ولی‌فقیه در خوزستان، در گرامیداشت چهلم سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس، با بیان اینکه شهادت سردار سلیمانی روح تازه‌ای به کالبد انقلاب اسلامی دمید، گفت: در مراسم تشیع سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس و همراهانشان، حدود ۲۵ میلیون نفر شرکت کردند که در صورت ایجاد امکان تشیع در سایر استان‌ها ممکن بود جمعیت حتی به ۶۰ میلیون نفر نیز برسد.

امام جمعه اهواز تصریح کرد: این حجم از حضور جمعیت نشان از وفاداری ملت شریف ایران نسبت به شهدا و انقلاب اسلامی است که در راهپیمایی ۲۲ بهمن نیز بار دیگر حماسه‌آفرینی کردند و قدردانی از این ملت با غیرت در کلام نمی‌گنجد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی فرد، گفت: قطعاً یاد و خاطره این شهدای والامقام هیچ‌گاه از ذهن ملت شریف ایران و به‌خصوص مردم خوزستان بیرون نخواهد رفت.

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان، به‌عنوان بخش آخر صحبت‌های خود، از حضور میهمانان عراقی تقدیر و تشکر کرد و اظهارداشت: از مردم عراق و به‌ویژه مسئولان اعم از اهل تسنن و شیعه که در این آیین باشکوه حضور به عمل آوردند قدردانی می‌کنم و یاد و خاطره شهید ابومهدی المهندس و یارانش را گرامی می‌دارم.

تصویری


ویدئو