کریستیانو هرگز (از زلاتان) شکست نمی خورد! (عکس)

کریستیانو هرگز (از زلاتان) شکست نمی خورد! (عکس)


منبع: ورزش 3

47

1398/11/25

12:26


کریستیانو رونالدو در بازی دیشب موفق شد برای یکبار دیگر در جنگ تن به تن در درون زمین برابر زلاتان ابراهیموویچ به پیروزی برسد.

کریستیانو هرگز (از زلاتان) شکست نمی خورد! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، در فوتبال روز دنیا علاوه بر تقابل تیم های بزرگ، دوئل بازیکنان سرشناس و سوپر استار نیز از جذابیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است؛ یکی از جذاب ترین جنگ های تن به تن به تقابل های کریستیانو رونالدو و زلاتان ابراهیموویچ برمی گردد.

 

ستاره سوئدی حال حاضر باشگاه میلان بارها با کنایه در مورد کریستیانو رونالدو صحبت کرده بود که شاید یکی از جنجالی ترین آن به این مصاحبه او بر می گردد که گفته بود: " تنها یک رونالدو واقعی و اصلی وجود دارد و آن هم رونالدو برزیلی است."

 

 

کریستیانو هرگز (از زلاتان) شکست نمی خورد! (عکس)

 

 

با این وجود کریستیانو رونالدو طی این سال ها کم تر به جنگ لفظی با زلاتان ابراهیموویچ تن داد و بیشتر سعی کرده که پاسخ این ستاره سوئدی را در داخل زمین بدهد؛ درست مثل بازی دیشب!


حالا در اینجا به برخی از جذاب ترین دوئل های این دو بازیکن درون زمین فوتبال اشاره می کنیم.

 

۲۰۰۹:اینتر ۰ - منچستر‌یونایتد ۰ ، منچستر‌یونایتد ۲ - اینتر  ۰


شاید بتوان دیدار دو تیم یونایتد و اینتر در سال ۲۰۰۹ را آغاز جنگ های بین رونالدو و ابراهیموویچ تلقی کرد. در دیدار رفت دو تیم به تساوی بدون گل دست یافتند اما در بازی برگشت یونایتد با دو گل در اولدترافورد به پیروزی رسید؛ بردی که کریستیانو در آن نقش اساسی داشت و گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

 

۲۰۰۹: بارسلونا ۱- رئال مادرید ۰


ابراهیموویچ در پایان فصل ۹-۲۰۰۸ اینتر را به مقصد بارسا ترک کرد. در همین حال کریستیانو رونالدو نیز بعد از چند سال درخشش در منچستر یونایتد این تیم را ترک کرد و به رئال مادرید پیوست. تقابل اول دو تیم در ال کلاسیکو اما با پیروزی ستاره سوئدی به پایان رسید و او موفق شد تک گل تیمش را با پاس عالی دنی آلوز وارد دروازه کهکشانی‌ها کند.

 

۲۰۱۰: رئال مادرید۲- میلان ۰، میلان ۲- رئال مادرید ۲


اگرچه دوران حضور زلاتان ابراهیموویچ در نوکمپ تنها یک فصل به طول انجامید اما این دو بازیکن تنها یک سال بعد از تقابل قبلی این بار در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یکدیگر رفتند. در بازی رفت رونالدو روی یک ضربه آزاد فوق العاده یکی از گل‌های تیمش را به ثمر رساند اما در دیدار برگشت اتفاق خاصی در سن سیرو رخ نداد.

 

۲۰۱۳: پرتغال ۱- سوئد ۰، سوئد ۲- پرتغال ۳


به طور قطع جذاب ترین تقابل بین این دو فوق ستاره دنیای فوتبال به رقابت های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۴ برمی گردد؛ جایی که دو تیم پرتغال و سوئد در مرحله پلی‌آف به مصاف یکدیگر رفتند. اگر چه در این بازی زلاتان نیز عملکرد خوبی به جای گذاشت اما قطعا در جنگ برابر کریستیانو رونالدو به شکل عجیبی شکست خورد چرا که فوق ستاره پرتغالی با به ثمر رساندن سه گل سند صعود تیمش به مرحله نهایی رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ را امضا کرد.

 

۲۰۲۰: میلان ۱- یوونتوس ۱


در سال ۲۰۱۸ راه کریستیانو رونالدو و رئال مادرید از یکدیگر جدا شد و این بازیکن نهایتاً به یوونتوس پیوست. زلاتان ابراهیموویچ نیز بعد از حضور در لیگ حرفه‌ای آمریکا، نهایتاً در زمستان تصمیم گرفت به میلان بازگردد. صعود دو تیم میلان و مرحله نیمه نهایی رقابت های کوپا ایتالیا باعث شد که انتظار فوتبال دوستان خیلی زود به پایان برسد و آنها بتوانند تقابل جذاب بین رونالدو و زلاتان را تماشا کنند. در بازی دیشب هم این کریستیانو رونالدو بود که برنده دوئل جذاب برابر زلاتان شد. در حالی که روسونری تا دقایق پایانی از حریف خود پیش بود، کریستیانو رونالدو با یک ضربه پنالتی تیمش را از شکست نجات داد تا این بار نیز جدال درون زمین را از ستاره سوئدی برده باشد.

 

 

کریستیانو هرگز (از زلاتان) شکست نمی خورد! (عکس)

 

کریستیانو هرگز (از زلاتان) شکست نمی خورد! (عکس)

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو