با هنرهای دستی حاصل از قطعات موتورسیکلت ها بیشتر آشنا شوید!

با هنرهای دستی حاصل از قطعات موتورسیکلت ها بیشتر آشنا شوید!


منبع: چرخان

18

1398/11/25

12:27


جدای از بحث طراحی‌های متفاوت هر یک از برندهای حاضر در صنعت خودروسازی و موتورسیکلت‌سازی، می‌توانیم خلاقیت‌های افراد و حتی شرکت‌های مختلف را نیز به‌عنوان کسانی که از این وسایل نقلیه و قطعات آن‌ها، به‌گونه‌ای استفاده کرده و آن‌ها را تجهیز کرده‌اند که به معنای واقعی کلمه تبدیل به یک شاهکار هنری شده است، نیز یادی کنیم…

شاید خیلی از شما این‌گونه باشید که به قطعات فنی و جمع‌آوری آن‌ها علاقه داشته باشید. برای مثال هنگامی‌که یک موتورسیکلت یا دوچرخه‌ قدیمی داشته و می‌خواهید بعضی از وسایل آن را جدا کرده و برای خودتان نگه‌داری نمایید. شاید یک روزی بتوانید به‌گونه‌ای از آن استفاده کرده و یا حتی یک وسیله خلاقانه جدید بسازید.

البته ممکن است تاکنون، خودتان نیز تصاویری را در اینترنت مشاهده کرده باشید که شخص، تنها با چند میله آهنی و پیچ و مهره و وسایل این‌چنینی، یک قطعه فنی و هنری را تولید می‌کند.

درواقع شاید این کار، نگاه خاص و متمایزی را نیاز داشته باشد تا فرد بتواند با نگاه کردن به تعدادی از وسایل قدیمی و حتی پیچ و مهره‌هایی که می‌توانند در کنار هم یک اثر هنری را پدید بیاورند، دست به تولید چنین وسایل جذاب و جالب‌توجه ای بزند. از پرنده‌ای که بال‌هایش با استفاده از مخزن سوخت کاوازاکی درست‌شده تا موتورسیکلت‌هایی کوچک ولی جذاب، همگی از همین هنرهای دستی هستند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو