کشور به مجلس و نمایندگان قوی و انقلابی نیاز دارد

منبع: حوزه

15

1398/11/25

13:50


حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان گفت: رهبر معظم انقلاب رهبری بر داشتن مجلسی مقتدر با نمایندگانی انقلابی و مطالبه گر تاکید دارند که این امر برای جامعه اسلامی می تواند بسیار راهگشا باشد.

کشور به مجلس و نمایندگان قوی و انقلابی نیاز دارد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در استان کردستان، علی اصغر دریایی، عصر پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه، در نشست جمعی از طلاب و روحانیون سنندج اظهار داشت:  امام خامنه ای فرمودند که باید قوی شویم. این سخن معظم له دارای ابعاد بسیاری است که نیازمند واکاوی و بررسی موشکافانه می باشد.

وی ادامه داد: زمانی که معظم له می فرمایند باید قوی شویم بدین معناست که کشور و انقلاب باید در همه ابعاد در جایگاه حقیقی خود قرار باشد که این ابعاد بسیار گسترده است و کشور هم در بعد نرم افزاری و هم سخت افزاری باید مقتدرتر از همیشه باشد.

دریایی افزود: از سوی دیگر می توان اینگونه سخن رهبر معظم انقلاب را معنا کنیم که باید مدیران و مسئولانی متعهد، با اراده و مصمم برای اداره کشور داشته باشیم تا شاهد فساد اداری و .... نباشیم.

مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب رهبری بر داشتن مجلسی مقتدر با نمایندگانی انقلابی و مطالبه گر تاکید دارند که این امر برای جامعه اسلامی می تواند بسیار راهگشا باشد.

وی ادامه داد: اگر ملت و مردم در بحث انتخابات بتوانند در مسیر منویات رهبر معظم انقلاب گام بردارند، بی شک مجلس آینده مجلسی به معنای واقعی انقلابی و تحولگرا خواهد بود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو