قالب کردن گنجشک به جای قناری! / فریب مردم با برچسب قلابی لوازم خانگی+ فیلم

منبع: رکنا

13

1398/11/25

16:04


قالب کردن گنجشک به جای قناری! / فریب مردم با برچسب قلابی لوازم خانگی+ فیلم

به گزارش رکنا ، مدتی است فیلم کوتاهی در فضای مجازی توسط کاربران در حال انتشار است مبنی بر اینکه فردی در یکی از مراکز تجاری سه راه امین حضور تهران در حال تعویض برچسب لوازم خانگی درجه ۲ و ۳ با برچسب لوازم خانگی درجه یک و نصب آن بر روی محصولات است و قیمت کالا‌ها را ۲ برابر قیمت واقعی‌شان می‌کند.

حسین ایزدی رئیس گشت تعزیرات حکومتی استان تهران درباره تغییر برچسب برند‌های محصولات، گفت: این موضوع مصداق بارز تخلف در کسب است.

وی افزود: در صورت مشاهده ماموران گشت تعزیرات حکومتی، علاوه بر پلمب واحد صنفی، از نظر قانون پس از استخراج ما‌به‌التفاوت مبلغ ریالی تخلف انجام شده، متخلفان ۲ تا ۵ برابر جریمه مالی خواهند شد.

رئیس گشت تعزیرات حکومتی استان تهران تصریح کرد: اخیرا نیز با همکاری اتحادیه لوازم خانگی و پلیس امنیت اقتصادی، برابر ماده ۲۸ نظام صنفی یکی از واحد‌های فروش لوازم خانگی در منطقه امین حضور که اقدام به تخلف‌های مختلف کرده بود با دستور قضایی پلمب شد.

ایزدی از شهروندان تهرانی خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از سوی واحد‌های صنفی و فروشگاهی، موارد را به سازمان تعزیرات حکومتی گزارش دهند تا به موضوع مورد نظر رسیدگی شود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو