رونمایی نیکولا موتورز از پیکاپ برقی کانسپت Badger

107

1398/11/25

18:08


شرکت نیکولا که همیشه روی خودروهای برقی فعالیت دارد، به تازگی از پیکاپ برقی خود به نام نیکولا Badger رونمایی کرد. وانت کانسپتی که از نوع سوخت سلولی بوده و به صورت ترکیبی از هیدروژن و برق قدرت می‌گیرد.ک بار شارژ مسافت 960 کیلومتری را به حرکت درآید. نیکولا وعده داده تنها در حالت برق این وانت پیکاپ قادر است مسافت 480 کیلومتری را به حرکت درآید. 0 تا 100 وانت جدید نیکولا 2.9 ثانیه بوده و شتاب بسیار بالایی دارد.

رونمایی نیکولا موتورز از پیکاپ برقی کانسپت Badger

عمده خودروهای الکتریکی توانایی قابل توجه در بحث شتاب دارند و در این بین شرکت نیکولاموتورز نیز پیکاپ برقی کانسپت Badger را با چنین ویژگی همراه ساخته است. البته نیکولا نسخه تولیدی Badger را به نمایش درنیاورد و گفته است پیکاپ موردبحث قدرت 906 اسب بخاری بوده که توانایی قابل توجهی دارد. از آنجایی که در ایالات متحده ایستگاه سوخت هیدروژنی به کار گرفته نشده، نیکولا وعده داده در ایالات متحده 700 ایستگاه دایر خواهد کرد.

مشخص نیست این مناطق کجا هستند و تا سه ماه آینده این مناطق توسط نیکولا اعلام خواهد شد. Badger قیمت مشخصی نداشته و از شارژ 15 کیلووات ساعتی برخوردار است تا بتواند در مدت زمان کوتاهی شارژ شود

نیکولا می‌گوید وانت موردبحث در یک پریز خانگی به مدت 12 ساعت شارژ خواهد شد. این بدان معناست اگر مشتریان Badger را به مدت 12 ساعت شارژ کنند، شاهد پیمایش 480 کیلومتری خواهند بود که کافیست و چند روزی را می‌توان به سادگی با این نوع اتومبیل سپری کند.

در بحث طراحی خودرو ساختار کانسپت و افسانه‌ای داشته که اگر به تولید برسد، قطعا مشتریان بسیاری پیدا خواهد کرد. البته نوع قیمت نیز بسیار اهمیت داشته و احتمالا باید تا سال 2021 برای عرضه Badger نیکولا موتورز منتظر ماند.

برای کسب جزئیات بیشتر بهتر است به وب سایت نیکولا مراجعه داشته باشید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو