معرفی نرم افزار Party Mode: تلفن همراه هوآوی خود را تبدیل به یک اسپیکر هوشمند کنید

106

1398/11/25

19:38


هوآوی غول بزرگ تکنولوژی چین می‌باشد که در زمینه‌های زیادی درحال فعالیت در سطح جهان می‌باشد. یکی از فعالیت‌های این کمپانی، تولید تلفن همراه از رده بندی پایین‌رده تا پرچمدار می‌باشد و همگی دستگاه‌های این کمپانی از رابط کاربری EMUI اختصاصی کمپانی هوآوی بهره می‌برند.

معرفی نرم افزار Party Mode: تلفن همراه هوآوی خود را تبدیل به یک اسپیکر هوشمند کنید

هوآوی از نظر پشتیبانی و ارائه نرم افزار‌های متنوع برای دستگاه‌های خود نه عملکرد خوب و نه عملکرد بدی دارد اما با توجه به بالا بودن تعداد دستگاه‌های داخل بازار این کمپانی، ارائه بروزرسانی منظم را می‌توان یکی از نقاط مثبت این کمپانی دانست.

یکی از نرم افزار‌های اختصاصی این کمپانی، Party Mode نام دارد و اصول کار این نرم افزار به این گونه است که شما قادر خواهید بود تا با استفاده از چندین دستگاه هوآوی، یک موزیک را به صورت همزمان پخش کرده و به نوعی یک صدای استریو و بدون نیاز به خرج اضافی برای داشتن یک اسپیکر داشته باشید.

معرفی نرم افزار Party Mode: تلفن همراه هوآوی خود را تبدیل به یک اسپیکر هوشمند کنید

البته کیفیت صدای خروجی بسته به نوع تلفن همراه شما است و اگر از پرچمدار‌های هوآوی استفاده می‌نمایید نباید نگرانی از بابت این موضوع داشته باشید و خروجی صدای نهایی شما کیفیت بالایی خواهد داشت. البته که داشتن یک اسپیکر در این مواقع منطقی‌تر از انجام چنین کاری می‌باشد اما اگر در حالتی هستید که اسپیکر همراه خود ندارید و تنها اقلام همراه خود و دوستانتان، چند دستگاه تلفن همراه هوآوی است. می‌توانید به راحتی با استفاده از این نرم افزار اقدام به ساخت یک گروه و پخش موزیک دلخواه خود کنید.

Party Mode

همانطور که گفته شد کار با Party Mode به سادگی آب خوردن می‌باشد و تنها کاری که باید انجام دهید نصب این نرم افزار بر روی تلفن همراه خود و عضو شدن به یک پارتی ساخته شده از قبل توسط دوستان دیگرتان است. البته شما نیز می‌توانید به عنوان رهبر گروه و انتخاب کننده موسیقی، یک گروه Create کنید.

اگر قصد عضو شدن به یک پارتی از قبل ساخته شده را دارید بعد از باز کردن نرم افزار می‌توانید از طریق گزینه Join Party اقدام به انجام اینکار کنید. سپس با اسکن بارکد شخصی که پارتی را ساخته است، شما نیز تلفن همراه خود را تبدیل به یک اسپیکر هماهنگ با دیگر گوشی‌های موجود تبدیل خواهید کرد. البته همانطور که گفته شد در صورت Join شدن در یک پارتی قادر نخواهید بود تا موزیک مورد انتخابی خود را بر روی دیگر دستگاه‌ها پخش نمایید و این کار تنها توسط فرد ایجاد کننده پارتی امکان پذیر است.

همچنین در صورتی که قصد دارید تا رهبری گروه را به عهده بگیرید کافیست تا بر روی Start Party کلیک کنید و سپس دیگران بارکد مخصوص به شما را اسکن نمایند. با اینکار قادر خواهید بود تا موزیک‌های مورد علاقه خود را نه تنها از طریق اسپیکر تلفن همراه خود، بلکه از اسپیکر موبایل دیگر افراد حاضر در پارتی نیز بشنوید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو