رئال مادرید 2-2 سلتاویگو؛ لغزش های خانگی، بلای جان تیم زیدان

منبع: طرفداری

19

1398/11/28

01:29


رئال مادرید 2-2 سلتاویگو؛ لغزش های خانگی، بلای جان تیم زیدان

رئال مادرید از هفته 24 رقابت های لالیگا باز هم در خانه ناکام ماند و با دو امتیاز از دست رفته، اختلافش با بارسلونا کاهش یافت.

طرفداری- توقف رئال مادرید مقابل سلتاویگو باعث شد تا این تیم 53 امتیازی شود و هشتمین تساوی فصل در لالیگا برای این تیم ثبت شود.

اطلاعات بازی

  • تاریخ برگزاری: یکشنبه | 27 بهمن 1398
  • ساعت برگزاری: 23:30 به وقت تهران
  • محل برگزاری: ورزشگاه سانتیاگو برنابئو
  • داور بازی: خاویر آلبرولا روخاس
  • گلزنان: تونی کروس، سرخیو راموس | فدر اسمولوف، سانتی مینا

گزارش بازی

دقیقه '7 رئال مادرید خیلی زود باز هم در خانه گل خورد؛ روی پاس پشت دفاع یاگو آسپاس، فدر اسمولوف فراری را آغاز کرد و در موقعیت تک به تک با یک بغل پا دروازه کورتوا را باز کرد.

فشار رئال مادرید حاصلی نداشت و در دقیقه '39 روی نفوذ بنزما به داخل محطوه و همکاری با هازارد، ستاره بلژیکی پاس به بیرون داد که ضربه بیل به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت. دقیقه '43 کرنر ارسالی بازیکنان سلتا با ضربه سر خطرناک آیدو همراه شد که کورتوا با واکنشی خوب دروازه تیمش را نجات داد. نیمه اول با شکست رئال مادرید به پایان رسید.

دقیقه '48 روی پاس سر ضرب و بلند بیل به داخل محوطه، راموس پیش تاخته دروازه را باز کرد اما بعد از بررسی VAR این گل به درستی مردود اعلام شد.

بالاخره رئال مادرید به گل رسید و خط دفاعی فشرده حریف را تسلیم کرد؛ دقیقه '52 نفوذ مارسلو از چپ و پاس به بیرون او با ضربه پای چپ تونی کروس از داخل محوطه در میان نگاه های دروازه بان به گل تبدیل شد تا کروس مثل بازی رفت، باز هم به سلتا گل بزند.

دقیقه '65 نفوذ هازارد به داخل محوطه و سعی در دریبل دروازه بان که یک پنالتی برای تیمش گرفت؛ سرخیو راموس پشت توپ قرار گرفت و بالاخره گل زد تا حساب کار 2-1 شود.

در دقیقه '73 وینیسیوس جای هازارد را گرفت. دقیقه '81 هم کروس جای خود را به مودریچ داد. دقیقه '84 هم مندی جای بیل را گرفت.

دقیقه '86 روی پاس در عمق و بین دفاع استثنایی دنیس سوارز، سانتی مینا در موقعیت تک به تک قرار گرفت و گل تساوی را به ثمر رساند تا رئال مادرید در آستانه از دست دادن دو امتیاز مهم خانگی باشد.

در نهایت تلاش مادریدی ها برای جبران حاصلی نداشت و بازی با تساوی 2-2 به پایان رسید تا سانتیاگو برنابئو شبیه مکانی امن برای تیم زیدان نباشد.

ترکیب دو تیم و آمار بازی

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو