دل پیرو: اگر رونالدو همینطور ادامه دهد، خیلی ها را در تورین خوشحال خواهد کرد؛ اخراج والورده از بارسلونا عجیب بود

منبع: طرفداری

8

1398/11/28

02:14


دل پیرو: اگر رونالدو همینطور ادامه دهد، خیلی ها را در تورین خوشحال خواهد کرد؛ اخراج والورده از بارسلونا عجیب بود

الساندرو دل پیرو معتقد است که کریستیانو رونالدو در مسیر موفقیتی بزرگ در یوونتوس است.

طرفداری- کریستیانو رونالدو امسال در 10 بازی اخیرش برای یوونتوس گلزنی کرده و امشب در جریان پیروزی 2-0 یووه مقابل برشا به دلیل استراحت، غایب بود.

به گزارش مارکا، دل پیرو، اسطوره باشگاه یوونتوس و ایتالیا در این باره گفت:

حضور مداوم کریستیانو در مقابل دروازه چشمگیر است، هرچند کالچیو عوض شده و دیگر یک لیگ بسیار دفاعی نیست. اگر او همینطور ادامه دهد، با شجاعت و حرفه ای گری که در بازی اش وجود دارد، خیلی ها را در تورین خوشحال خواهد کرد.

لاتزیو امشب با پیروزی 2-1 مقابل اینتر، نشان داد که مدعی جدی برای قهرمانی در سری آ محسوب می شود. دل پیرو در این رابطه افزود:

ما عادت کرده ایم که یووه در تمام بازی هایش پیروز شود اما امسال اینطور نیست. اما این برای فوتبال ایتالیا خوب است، چون تیم های دیگر هم سطح خود را ارتقا می بخشند. مسلماً یووه به خاطر تاریخ و ساختارش و بازیکنان با کیفیتی که دارد بیش از سایر تیم ها مدعی قهرمانی است. آنها در لیگ قهرمانان هم می توانند هر تیمی را شکست دهند اما در سری آ گفتنش یک چیز است و انجام دادنش چیزی دیگر.

دل پیرو در مورد دیگر تیم ایتالیایی، یعنی ناپولی که باید در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان تحت هدایت گتوزو به مصاف بارسلونا برود نیز گفت:

بارسلونا مدعی است. آنها مسی را دارند و به چنین بازی هایی عادت دارند. اما در حال حاضر ناپولی خوب کار می کند؛ آنها بعد از اخراج آنچلوتی و زیر نظر گتوزو تغییر کرده اند. بارسلونا هم عوض شده و از طرفی هم ناپولی می داند چطور خوب بازی کند بنابراین باید ببینیم کدام تیم پیروز می شود.

دل پیرو در مورد تغییر سرمربی در بارسلونا و اخراج ارنستو والورده نیز گفت:

اتفاق عجیبی بود. از قرار معلوم، اعضای درون باشگاه پاسخ بهتری دارند. از بیرون، این اتفاق عجیبی بود؛ شایعاتی بود که اتفاقی در حال رخ دادن است اما اگر آنها به تغییر فکر کرده اند، به خاطر این است که تصور کرده اند این برای باشگاه بهتر است. این روز ها فشار در فوتبال بسیار زیاد است. بارسلونا بازیکنانی مثل مسی دارد، اما فقط او نیست. قهرمان های فوق العاده ای در این باشگاه بازی می کنند.

اما در لیگ قهرمانان، تیم هایی مثل رئال مادرید، پاری سن ژرمن، منچستر سیتی و لیورپول حضور دارند که تنها یک تیم می تواند قهرمان شود. 7 تیم دیگر نمی توانند خود را ناکام بدانند چون برای پیروزی ساخته شده اند، اما باید اینطور دید که برای آنچه برنامه ریزی کرده بودند نرسیده اند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو