فال هفته شنبه ۱۸ خرداد تا جمعه ۲۴ خرداد ۹۸

منبع: کولاک

11

1398/3/18

00:55


مجله اینترنتی کولاک، فال و فال‌گیری به معنای کوشش در پیشگویی آینده (معمولاً آینده یک فرد) از راه روش‌های نهانی یا فرا طبیعی است. فال‌گیری یکی از شاخه‌های نهان‌شناسیاست.باید توجه داشت که فال را نباید با طالع بینی اشتباه گرفت.طالع بینی نوعی پیشگویی است که از اختیار فرد خارج است؛ یعنی فرد قدرت انتخاب و اختیاری در آن ندارد، همچنین پیشگویی در طالع بینی بر اساس وضعیت ستارگان در زمان تولد فرد می‌باشد (مانند طالع بینی چینی یا طالع بینی هندی). اما در فال پیشگویی با توجه انتخاب فرد بدست می‌آید و برخلاف طالع بینی به تاریخ تولد  بستگی ندارد (مانند فال تاروت یا فال حافظ). بنابراین نباید واژه فال را با طالع بینی اشتباه گرفت پس واژه‌هایی مانند فال چینی، فال مصری، فال شخصی اشتباه می‌باشد.

فال

 

 

فال متولدین فروردین :

حرفتان را بزنید

حرفتان را بزنید و تصمیمتان را با اطمینان اجرا کنید. جلوی ضرر را از هرکجا که بگیرید منفعت است. قبل از آنکه درباره شخصی قضاوت کنید نظر و دفاع او را بشنوید.شما می توانید دست به کار بزرگی بزنید به شرطی که از مشکلات نهراسید. عشق به زندگی و اطرافیان می تواند نیرو و انرژی شما را دو چندان کند.

 

 

——————————————

فال متولدین اردیبهشت:

بین دوراهی قرار می گیرید

بر سر دوراهی عجیبی گرفتار شده اید و از دو طرف به سمت دو مسیر کاملا متضاد کشیده می شوید. تصورتان این است که بدون چشم پوشی کردن از یک راه نمی توانید دیگری را انتخاب کنید . شانس به شما رو کرده است به زودی اتفاقی می افتد که این دو مسیر در تقاطعی به هم برخورد می کنند و موجب آرامش ذهنی و موفقیت شما می شوند. اندکی صبور تر باشید.

 

——————————————

فال متولدین خرداد:

خودتان را فراموش نکنید

پیش از آنکه دیگران شما را دوست داشته باشند خودتان خودتان را دوست داشته باشید. شما از خودتان غافلید و به جای آن نیاز های اطرافیان را در لیست برنامه های خود گنجانده اید. بهتر است حواستان باشد این مهربانی های بیش از حد به دیگران موجب نداشتن تمرکز و عدم پیشرفتتان خواهد شد. بر روی مسائلی که برایتان پیش آمده متمرکز شوید. دو چشمتان را باز نگه دارید.

 

——————————————

فال متولدین تیر:

زودرنج نباشید

شور و هیجان عاطفی گذشته در شما رو به کاهش است. این روزها شما بیشتر دوست دارید تا اغلب اوقات شنونده باشید و تنها به نظریات دیگران گوش کنید. توقعتان را از خودتان بالاتر ببرید و یادتان باشکنار هر سختی و مشکلی گشایش و فرجی است. زود رنج بودن شما را از چشم دیگران می اندازد. بهتر است به خودتان مسلط باشید.

 

——————————————

فال متولدین مرداد:

وقت بازگو کردن افکارتان نیست

وسوسه را از خودتان دور کنید شما بهتر از دیگران میدانید که عنوان کردن افکار و نقشه هایی که در سر دارید در موقعیت موجود عاقلانه به نظر نمی رسد. کمی بیشتر به خودتان وقت بدهید و به جوانب موضوع بیاندیشید. تصور اینکه از همه جزئیات اتفاق پیش آمده باخبر هستید کمی غیر منطقی است، بهتر است برای تحقیق بیشتر به خودتان زمان بدهید

 

 

——————————————

فال متولدین شهریور:

برای حفظ دوستی عصبانیت خود را پنهان کنید

دوستی دارید که به نظر شما دست به کارهای احمقانه می زند و با این کارها موجب دل آزردگی شما هم شده، به تازگی در مقابل رفتار او صبور نیستید شاید بهتر باشد بخاطر حفظ کردن دوستی و علاقه تان عصبانیت خود را پنهان کنید. یادتان باشد شما بدون اینکه اطرافیان را از خود برنجانید می توانید دوستی خوب و قابل اطمینان باشید.

 

——————————————

فال متولدین مهر :

روزهای خوش فرا می رسد

هنر و توانایی های خود را جدی بگیرید. روزهای خوشی از راه می رسند. شما امیدوارانه آرزومند دیدار شخصی هستید. مسئله پیش آمده را از بالاتر و دورتر نگاه کنید. نگرش مثبت و روشن شما کمک بزرگی در حل مشکلتان می کند و به شما توانایی بررسی مسایل را از تمام زوایا می دهد.

 

——————————————

فال متولدین آبان :

از شکست درس بگیرید

ممکن است برای انتخاب بهترین عملکرد از دیدگاه خودتان با مشکل کوچکی مواجه شوید. برای گرفتن یک کمک مالی دچار ترس و اضطراب می شوید. کینه های کوچک از افرادی که در زندگیتان نقشی ندارند از دل بیرون کنید. اولین فایده آن آسودگی خاطر خودتان است. از شکست کاری اخیرتان درسی خواهید گرفت که نهایتا شما را به پیروزی می رساند.

 

——————————————

فال متولدین آذر :

گوش به زنگ باشید

به مسایل از زاویه دیگری نگاه کنید تا نکته را دریابید. اینقدر در روزهای اخیر گرفتار بوده اید که در روزهای آینده از کم کاریتان لذت خواهید برد. گوش به زنگ باشید، موقعیتی استثنایی در حال وقوع است که در صورت غفلت و نادیده گرفتن آن پشیمان خواهید شد. بهتر است ارتباط خود را با دوستانتان گرمتر و صمیمی تر کنید.

 

——————————————

فال متولدین دى :

روی رسیدن به بهترین نتیجه متمرکز شوید

در مورد مسئله پیش آمده، چه شما نقشی در اتفاقی که افتاده داشته باشید ، چه نداشته باشید، دیگران به شما به عنوان فردی که نقشی داشته می نگرند. بهتر است آنها را ناامید نکنید. تمرکز خود را به بهترین نتیجه ای که از این اتفاق می توان گرفت بگذارید و به جای نگرانی که ممکن است مسیر درست را تغییر دهد، به این بیندیشید که چگونه به قله برسید.

 

——————————————

فال متولدین بهمن:

با دیگران مشورت کنید

بهتر است خودتان را درگیر مسائلی که کوچک و پیش پا افتاده نکنید. برای رسیدن جواب یک ایمیل یا پیغام بهتر است کمی صبر کنید. با توجه به شرایط پیش آمده دیگر تصمیم گیری برای شما ساده نیست. اگر دلتان نمی خواهد اشتباه کنید. یک جانبه دست به عمل نزنید. وقت آن رسیده تا از مشورت با دیگران بهره ببرید.

 

——————————————

فال متولدین اسفند :

درهای شانس به روی شما باز خواهد شد

به خودتان تکانی بدهید. مدتی است که نسبت به آرزوهایتان بی توجه هستید. در مورد مسئله کاری برای انتخاب زمانی مناسب دچار شک و تردید می شوید. در مورد مسایل عاطفی حتی اگر همه چیز در ظاهر خوب و عالی به نظر می رسد اما درهای شانس و اقبال به روی شما باز خواهد شد. کمی صبر کنید تا با سنجش دقیق شرایط تصمیم منطقی و درست تری بگیرید.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو