دانلود بازی The Lord of the Rings Conquest برای کامپیوتر

دانلود بازی The Lord of the Rings Conquest برای کامپیوتر


منبع: دانلود ها

6

1398/12/8

15:35


داستان یکی از المان هایی است که سری بازی ها The Lord of the Rings همیشه در پرداخت آن خوب عمل کرده اند و یکی از ارکان این موفقیت روند منطقی و عادی روایت داستان بود. اما در بازی The Lord of the Rings Conquest عاملی وجود دارد که نمی گذارد داستان به خوبی خود را نشان دهد. این عامل چیزی نیست جز مکانیزم گیم پلی که طبق آن بیشتر مراحل مربوط به نبرد های بزرگ می شوند و در کمتر مرحله ای به وقایع دیگر داستان پرداخته می شود.

یکی از عوامل دیگر شکست این بازی در زمینه داستان نحوه پرداخت و روایت آن می باشد. به طور مثال در طول هر Campaign شاید مرحله اول در داستان اصلی کتاب بعد از مرحله چهارم باشد. واقعا دلیل این کار معلوم نیست ولی احتمالا برای ناامید نکردن گیمر ها این کار انجام شده. در بازی دو خط داستانی وجود دارد که یکی مربوط به نیروی های خوب(Good) می شود و دیگری سیر داستانی نیروهای (Sauron(Evil را دنبال می کند.

The Lord of the Rings Conquest PC-Razor1911 | ElAmigos

دانلود-بازی-The-Lord-of-the-Rings-Conquest

مطالب مرتبط

اوج داستان در Campaign نیروهای خوب مربوط به مرحله اخر بازی می شود که در اصل نبرد عظیم انتهای فیلم را روایت می کند. این داستان سرایی هرچند از ضعف هایی که اشاره کردیم رنج می برد ولی از نکات خوبی نیز بهره مند است. میان پرده ها که از فیلم گرفته شده اند به خوبی بزرگی و عظمت جنگ ها را به نمایش می گذارند و شکی نیست که از نظر بازیگری نیز ضعفی ندارند.

در طول این میان پرده ها قسمتی از داستان بازی The Lord of the Rings Conquest به صورت خلاصه توضیح داده می شود که برای کسانی که به داستان آشنایی ندارند کافی و مناسب می باشد. اوضاع وقتی بد می شود که Campaign نیروهای Sauron شروع می شود. در ابتدای این خط داستانی فرودو توسط Witch King کشته می شود.

این یکی از نقاطی از بازی The Lord of the Rings Conquest است که در فکر فرو می روید و با خود می گویید که سازنده ها چه فکری کرده اند و چطور توانسته اند همچین خط داستانی را ارائه کنند. این مراحل درست در جهت عکس داستان کتاب و فیلم پیش میرود و درست مرحله اخر آن در دهکده هابیت ها رخ می دهد.

نکته قابل توجه این است که هدف شما در این مرحله کشتن گاندالف و ویران کردن دهکده می باشد. در اینجا لازم به ذکر است که سازندگان بازی اصلی ترین نقطه قوت کتاب یعنی داستان را نادیده گرفته اند و سعی در تغییر آن داشته اند. در ابتدا که وارد بازی می شوید این امکان وجود دارد که از بین ۴ کلاس یکی را انتخاب کنید و وارد بازی شوید. این کلاس ها که عبارتند از : Warrior-Mage-Archer-Scout هر کدام دارای خاصیت ها و امکانات جداگانه ای هستند.

کلاس warrior با شمشیر پهن و بزرگی که در دست دارد مقتدرتر از سایر کلاس ها به نظر می رسد با این حال سه کلاس دیگر هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. کلاس Scout به خوبی از خنجر استفاده می کند و در حمله بسیار سریع و چابک خواهد بود. پس اگر عاشق نبردهای سریع هستید جذب این کلاس خواهید شد. کلاس archer همانطور که از نام آن هم مشخص است با کمان و تیرهای تیز مجهز شده و با پیشرفت در بازی به مهارت های پرتاب همزمان سه تیر و تیرهای زهرآلود هم خواهید رسید. اما اگر از طرفداران گاندالف هستید بهتر است کلاس mage را انتخاب کنید.

info

The Lord of the Rings: Conquest is a 2009 action game developed by Pandemic Studios and published by Electronic Arts. It is derived from The Lord of the Rings film trilogy, and borrows many gameplay mechanics from Pandemic’s Star Wars: Battlefront games. The game allows the player to play as both the forces of good and evil, but unlike The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth, the latter option is based around Sauron stopping the One Ring from being destroyed and using it to regain his lost power.

Pandemic was aided by Weta Digital in developing the game. They provided many of their digital models, including the fell beasts. Pandemic also used elements that were cut from the films, and have taken inspiration from J. R. R. Tolkien’s original fantasy series, such as a level based loosely around Balin’s conquest of Moria, in which Gimli attempts to retake the dwarven city from the orcs. Some inspiration was less direct: the armies of Rohan and Gondor decide not to attack Minas Morgul in the novel, but a level in the game is based on what might possibly have happened if they had. The game uses Howard Shore’s score to the films as its soundtrack. The Lord of the Rings: Conquest received mixed reviews, with criticism focusing on its gameplay, graphics, balance issues, artificial intelligence, and multiplayer.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Win Xp 32

Processor: Intel Pentium D 805 2.67GHz / AMD Athlon LE-1640

Graphics: AMD Radeon X1600 or NVIDIA GeForce 6600 GT 256MB

System Memory: 1 GB RAM

Storage: 6 GB Hard drive space

DirectX 9 Compatible Graphics Card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crackfix را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی The Lord of the Rings Conquest-Razor1911 :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

————–

دانلود بازی The Lord of the Rings Conquest MULTi10-ElAmigos :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو