تاریخ انتشار بسته الحاقی جدید بازی Samurai Shodown مشخص شد

منبع: گیم فا

2

1399/1/7

10:03


تاریخ انتشار بسته الحاقی جدید بازی Samurai Shodown مشخص شد

سازندگان بازی Samurai Shodown امروز در خبر خوبی اعلام کردند که جدیدترین بسته الحاقی این عنوان هفته‌ی آینده در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. همچنین تریلری در این زمینه منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

بسیاری از بازی‌بازان به عناوین سبک مبارزه‌ای علاقه داشته و آن را تجربه می‌کنند. Samurai Shodown یکی از همین بازی‌ها است که سال گذشته برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی هم قرار گرفت. این بازی بهار امسال برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز منتشر خواهد شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. سازندگان نیز سعی داشته‌اند تا با انتشار بسته‌های الحاقی حاوی شخصیت‌های مختلف به جذابیت‌های بازی اضافه کنند. قابل ذکر است که دو استودیوی اس‌ان‌کی (SNK) و اثلون گیمز (Athlon Games) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را برعهده داشته‌اند.

بسته الحاقی جدید بازی Samurai Shodown در تاریخ ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ (۱ آپریل ۲۰۲۰ میلادی) با قیمت ۵٫۹۹ دلار به دست هواداران خواهد رسید. به وسیله‌ی این بسته، بازی‌بازان قادر به انتخاب شخصیت قدرتمند دیگری به نام Sogetsu Kazama خواهند بود. در پایان می‌توانید تریلری از این شخصیت را تماشا و دریافت کنید. اگر هنوز هم با Samurai Shodown آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی آن را از طریق این صفحه مطالعه کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو