دانلود بازی Bloody Rally Show v1.2.4 – Director’s Cut برای کامپیوتر

دانلود بازی Bloody Rally Show v1.2.4 – Director’s Cut برای کامپیوتر


منبع: دانلود ها

18

1399/1/13

00:31


بازی Bloody Rally Show نبرد منحصربه‌فرد ماشین‌های مسابقه‌ای را شامل می‌شود که در سبک راگ لایت خواهد بود و تنوع نامحدودی از مدل‌های مختلف ماشین‌ها و مسابقات را در خود گنجانده است. همه‌ی نبردها در بازی توسط هوشمصنوعی پشتیبانی می‌شوند و اصلا کار آسانی را پیش روی شما نمی‌گذارد. برای پی بردن به سختی این مسابقات، می‌توانید وارد ماموریت‌ها و چالش‌های بزای شوید و هرچه بیشتر مهارت خود را در آن‌ها تست کنید. همه‌چیز خیلی سریع و خشن دنبال می‌شود و ترکیب رضایت‌بخشی از تیپ‌های مختلف مسابقه‌ای را در بازی خواهیم داشت. آهنگ‌ها هیجان بازی را بالا می‌برند و تنها کافی است که ماشین خود را به سلاح‌های مختلف مجهز و آن‌ها را به‌صورت آزاد وارد نبردی بزرگ کنید. رمز پیروزی شما در این بازی استفاده از ماشین‌های قدرتمند و فیزیکی به گونه‌ای است که بتوانید هر سلاحی را در آن به کار گذارید و با استفاده از کارت‌های قدرت، تا می‌توانید ماشین خود را ارتقا دهید.

Bloody Rally Show v1.2.4 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Bloody-Rally-Show

در بازی Bloody Rally Show باید ماشین خود را به‌درستی تنظیم کنید تا همه‌ی قسمت‌ها در هماهنگی با یکدیگر کار کنند. می‌توانید روی سطوح مختلف حرکت کنید و در اینجاست که کنترل ماشین هم برای‌تان سخت‌تر خواهد شد. حالت‌هایی همچون چالش‌های روزانه و مسابقات زمان‌دار هم دربازی وجود دارد که بازیکنان مختلف در آن به نشان دان مهارت‌های خود و ثبت رکورد مشغول هستند. قدرت در نوک انگشتان شما است و باید با خلاقیت تمام در مسیر بازی دریف کشیده و رقیبان خود را دور مسابقات خارج کنید. می‌توانید هر نام دلخواهی را برای خود و ماشین انتخاب کنید. لایه‌های سفارشی‌سازی ماشین رفته رفته بیشتر می‌شوند و حتی می‌توانید رنگ بندی را نیز بدین ترتیب تحت تاثیر قرار دهید. در طول مسابقات پاورآپ‌های مختلفی خواهید داشت و حتی می‌توانید از دوستان خود کمک گرفته و مکانیک ماشین خود را تعمیر کنید.

info

A unique mashup of racing, car battle and roguelite brings you an infinite variety of race tracks and procedurally generated campaigns with dystopian story and AI generated conversations, missions and challenges. Race fast cars with satisfying controls across infinite variety of randomly generated and handcrafted tracks. Compete for glory against other people in Steam Leaderboards.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1+

Processor: Dual-Core Intel or AMD processor

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Graphics card with DX10 (shader model 4.0) capabilities

Storage: 2 GB available space

Additional Notes: Potato friendly

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Bloody Rally Show v1.2.4-SiMPLEX با لینک مستقیم


تصویری


ویدئو