کانیزارس: نمی توانیم زحمات بازیکنان طی 27 هفته را دور بیاندازیم؛ فعلاً فکر کردن به فوتبال پوچ و بیهوده است

منبع: طرفداری

9

1399/1/13

01:53


کانیزارس: نمی توانیم زحمات بازیکنان طی 27 هفته را دور بیاندازیم؛ فعلاً فکر کردن به فوتبال پوچ و بیهوده است

سانتیاگو کانیزارس، دروازه بان سابق تیم والنسیا معتقد است که در حال حاضر نباید راجع به از سر گیری فوتبال صحبت کرد.

طرفداری- به علت شیوع ویروس کرونا، ادامه فصل 2019/20 در سراسر دنیا متوقف شده اما برخی از مسئولان به دنبال از سر گیری مسابقات از ماه می یا ژوئن هستند.

به گزارش مارکـا، کانیزارس، دروازه بان سابق تیم ملی اسپانیا و والنسیا گفت:

متوجه نیستیم که با چه بحرانی روبرو شده ایم و شک و تردید در تمام جنبه های زندگی از جمله فوتبال گسترده است. ما باید سلامت مردم را در اولویت قرار دهیم چون مردم در حال مرگ هستند و باید راه حلی برای آن پیدا شود. باید محتاط و آگاه باشیم چون مردمی که سالم هستند رفته رفته به مشکل می خورند و می بینید که دیگران هم رنج می برند. شک نکنید که همه ما به نحوی درگیر هستیم و باید روی آن تمرکز کنیم.

به محض اینکه بر این بحران غلبه کردیم، می توانیم به شرایط عادی برگردیم. هنوز خیلی با کور سوی امید فاصله داریم. اگر قرار است از ماه اکتبر یا نوامبر (مهر یا آبان) فصل بعد را شروع کنیم، اشکالی ندارد اما در حال حاضر هم نمی توانیم زحماتی که بازیکنان طی 27 هفته گذشته کشیده اند را دور بیاندازیم، چون 11 بازی مهم دیگر باقی مانده است. فصل باید در بهترین موقع ادامه پیدا کرده و به پایان برسد، و بعد از آن می توانیم برای فصل بعد برنامه ریزی کنیم. فعلاً و در حال حاضر فکر کردن به بازی بیهوده و پوچ است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو