سولسشر: در این مدت سریال پیکی بلایندرز و فیلم جوکر را تماشا کردم؛ با بازیکنان و کادرفنی در ارتباط هستم

منبع: طرفداری

7

1399/1/13

02:33


سولسشر: در این مدت سریال پیکی بلایندرز و فیلم جوکر را تماشا کردم؛ با بازیکنان و کادرفنی در ارتباط هستم

سولسشر درباره کارهایی که در دوران قرنطینه خانگی انجام می دهد، صحبت می کند.

طرفداری- لیگ برتر تا تاریخ 30 آوریل به تعویق افتاده است و بازیکنان تا تاریخ تعیین شده باید در خانه های خود بمانند و آمادگی بدنی خود را در خانه های خود حفظ کنند.

به گزارش وب سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد، از سولسشر درباره وضعیتش با توجه به شیوع ویروس کرونا سوال شد که او پاسخ داد:

حال من و خانواده‌ام خوب است. یکی از چیزهای بد فوتبال این است که شما نمی توانید وقت زیادی را با خانواده خود بگذرانید و حالا می توانید وقت زیادی را صرف آن‌ها کنید. خوب می شود اگر مدتی را با آن‌ها بگذرانیم. من ارتباط خود را با کادر فنی و بازیکنان حفظ کرده‌ام، البته من این عادت را داشتم تا هر روز، ساعت‌ها و ساعت‌ها آن‌ها را ببینم اما اکنون شرایط فرق می کند. من با آن‌ها از طریق گروه های واتساپی و پیام‌ها ارتباط برقرار می کنم و برای زمانی که قرار است بازگردیم و جلساتی که قرار است برگزار کنیم، برنامه ریزی می کنیم. با این حال همه چیز نامعلوم است و ما واقعا ایده 100 درصدی نداریم تا پس از شروع مجدد بازی‌ها، از آن ایده استفاده کنیم.

وی در ادامه افزود:

تکنولوژی در حال حاضر بسیار خوب است و ما به دلیل داشتن تکنولوژی خیلی خوشبخت هستیم. توسط تکنولوژی ما می توانیم با یکدیگر در تماس باشیم و یکدیگر را ببینیم. ما می توانیم برای یکدیگر پیام بفرستیم و خیلی سریع پاسخ همدیگر را بدهیم و گاهی می توانیم به مانند سابق با یکدیگر مکالمات تلفنی داشته باشیم و فقط از طریق تلفن صحبت کنیم. بنابراین ما مرتبا با یکدیگر در تماس هستیم.

از سولسشر درباره ارتباطش با بازیکنان و برنامه هایی که به آن‌ها می شود سوال شد و او در این رابطه گفت:

بله، به بازیکنان برنامه جداگانه‌ای داده شده است و هر کدام از آن‌ها رژیم های مخصوص به خود را دریافت کرده‌اند و البته در چنین دوره‌ای می توان بر روی کار‌های خاصی همچون نقش‌ها و وظایف بازیکنان کار کرد. در این دوره، مهاجمان باید بر روی تمام کنندگی خود و یا حرکات خود در یک بازی کار کنند. اکثر بازیکنان از امکانات خوب و فضای مناسبی برخوردار هستند و من امیدوارم همسران آن‌ها این توانایی را داشته باشند تا به آن‌ها پاس بدهند یا برای آن‌ها سانتر کنند.

سولسشر در این دوره‌ای که خانه‌نشین شده است، تکالیف مدرسه بچه‌های خود را انجام می دهد و برخی از سریال‌های کلاسیک و یکسری فیلم را تماشا می کند. سولسشر در این باره می گوید:

هفته گذشته تحصیل در خانه شروع شد و انجام این کار کمی متفاوت است. باید تکالیف خانگی را انجام می دادیم. ما در هفته گذشته موفق شدیم این کار را انجام دهیم شما هیچوقت نمی دانید که انجام دادن این کار چه قدر طول می کشد! اما بچه های خیلی خوب بودند. من فکر می کنم که در دوران قرنطینه همانند همه مردم هستم. در این دوره من سریال پیکی بلایندرز را تماشا کردم و برخی از قسمت های یکسری از سریال های قدیمی همچون سوپرانو را تماشا کردم و فقط هم سریال های کلاسیک را تماشا می کنم. در شبی دیگر، فیلم جوکر را نیز تماشا کردم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو